Palex Ürünleri Son Derece Kaliteli

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Palex Ürünleri Son Derece Kaliteli

Temizlik alanında ülkemizin öne çıkan firmalarından birisi olan Palex, birçok farklı ürünüyle hizmet vermekte. İşlevsel, kaliteli, hijyen ilkelerine uygun bir anlayış üzerinden hareket eden işletme, bu noktada birçok farklı aparatla satışlarına devam etmekte. Özellikle temizliğin önemini kavramış kişi ve kurumların beklentilerini karşılama noktasında Palex ürünleri çok başarılıdır.

Palex Ürünleri Nelerdir?

Palex ürünleri şunlardan oluşur;

  • Birçok tuvalette kullanılan ve karşımıza çıkan otomatik havlu dispenserleri, son derece kalitelidir. Beyaz renkli olan ürünün üst kısmında kırmızı bir alan vardır. Buraya elinizi göstermeniz yeterlidir. Böylelikle alt bölmeden hemen bir havlu peçete çıkar ve bunu kullanabilirsiniz.
  • Bir başka dispenser ise pille çalışmaktadır. Son derece işlevsel olması en dikkat çekici özelliğidir.
  • Z katlı olarak bilinenler ise ABD olarak bilinen plastikten yapılmıştır. Çok farklı türleri dikkat çeker.
  • Otomatik olan havlu dispenserlerine ek olarak içten çekmeli olanlar da vardır. Bunların hem şeffaf hem de hem de bu özelliğe sahip olmayanları dikkat çeker. Krom kaplama olması, ürünün ömrünü arttırır.
  • Bunun yanı sıra tuvalet içerisinde kullanılan ve içinde kağıt olan ürünler de söz konusudur.
  • Firmanın ayrıca pisuvalarda tercih edilen ürünü de vardır.
  • Dispenser sadece havlu ya da kağıt peçete barındırmaz. Aynı zamanda sıvı sabun ve köpük içeren modelleri de vardır. Böylelikle tuvaletten çıktıktan sonra el temizliğinizi çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Palex Ürünleri Nerelerde Kullanılır?

Palex ürünleri hem kurumsal firmalar hem de bireysel konutlar için tercih edilebilir. Kullanım alanının çok geniş olması, ürünlerin çok daha kaliteli bir şekilde imal edilmesini sağlamıştır. Dayanıklı ve işlevseldir. Uzun yıllar boyunca hizmet verir.

Palex Ürünlerinin Fiyatları Nasıl?

Firmamız, Palex şirketinin üretmiş olduğu tüm ürünleri başarılı bir biçimde satmakta. Fiyat aralığı ise ürün özelliklerine göre değişiklik göstermekte. Özellikle sahip olunan sistem, meblağı belirleme noktasında temel parametrelerden birisi. Bunun yanı sıra kullanılan malzeme de ücretin ortaya çıkmasındaki kriterlerin arasında yer almakta. Hepsinin son derece kaliteli olduğunu eklemek lazım.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018