Palex Ürünleri Özellikleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Palex Ürünleri Özellikleri

Palex Ürünleri Özellikleri

Edit Temizlik olarak 20 yılı aşkın tecrübemiz ile sizlere etkili hijyen sağlamanız için yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu yolda bizlere yol arkadaşlığı eden markalardan bir tanesi de Palex’tir. Palex ürünleri toptan satışını gerçekleştirdiğimiz firmamız müşteri memnuniyeti politikası ile hizmet etmektedir. Peki hangi ürünleri satıyoruz?

  • İçten çekmeli kağıt havlu dispenseri
  • Yatak peçetelik
  • Prestij peçetelik
  • Peçete dispenseri
  • Kağıt havlu dispenseri

Islak hacim ekipmanı olarak tabir edilen bu ürünleri firmamız üzerinden tedarik edebilirsiniz.

Neden Palex?

Hijyen toplu kullanım alanlarında hepimizin en büyük kaygısıdır. Tuvaletlerden lavabolara kadar pek çok alan ile temas halinde olmamız, hastalıkların bulaşmasına da sebebiyet vermektedir. Bu ortamlarda rahatça hareket etmek Palex ürünleri sayesinde mümkündür. 2004 yılından beri Palex markası temizlik sektörüne hizmet ediyor. Evlerde kullanılan bu malzemelerin yanı sıra endüstriyel alanda ve pek çok sektörde de bu ürünlere rastlamak mümkündür. Açıkçası Palex ile temizlik kaygısı tarihe karışıyor. Marka güvencesi ile firmamız yurt içi ve yurt dışı satışlarını uygun fiyat garantisi ile gerçekleştiriyor.

Palex Ürünleri Edit Temizlik’te!

Tedarikini yaptığımız ürünler kadar markalar da bizim için önemli bir kriterdir. Yüzümüzü kara çıkarmaması adına marka arayışımızı titizlikle yapıyoruz. Temizlik firmalarının en önemli dezavantajı herhangi bir sorun olması halinde karşınızda muhatap bulamamanızdır. Fakat Edit Temizlik olarak satışını yaptığımız markaya güveniyor ve müşterilerimizin her daim yanında oluyoruz.

Palex marka ürünler piyasada rahatlıkla bulunabiliyor. Ancak ürün fiyatları değişiklik arz ediyor. Bu durumun sebebi ürünlerin taklitlerinin yapılmasıdır. Merdiven altı olan bu temizlik malzemeleri insan sağlığını tehlikeye atıyor ve geri dönüşü olmayan hasarlar meydana getiriyor. Satışını yaptığımız ürünler tamamen orijinal olup alerjen etkisi bulunmamaktadır. Tamamen hijyen sağlamak anlayışına yönelik olarak hazırlanmış olup, uygun fiyat garantisi ile siz değerli müşterilerimizin beğenilerine sunuyoruz.

Özellikle dispenserlerin yaşamı kolaylaştırdığı ve temizlik kaygılarına son verdiğini söylemek yerinde olacaktır. Tuvalet kağıdı, peçete gibi ürünleri rahatlıkla alabilirsiniz. Elektrikle çalışan ürünlerin yanı sıra çek-kopar mantığı ile hareket eden dispenserler de bulunuyor. Ürünleri hemen inceleyin, siparişinizi verin!

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018