Palex Ürünleri Nelerdir ve Nasıl Temin Edilir

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Palex Ürünleri Nelerdir ve Nasıl Temin Edilir

Palex ürünleri, ıslak hacim ekipmanlarıdır. Palex, 2004 yılından beri sektörün içerisinde yer alır. Islak hacim ekipmanları, banyolarda ve tuvaletlerde kullanılan ürünlerin tamamına verilen genel isimdir. Bu ekipmanlar arasında, kurutma makineleri, sabun makineleri, klozet fırçaları, çeşitli banyo aksesuarları yer alır. Islak hacim ekipmanlarının literatürde olmasının sebebi hijyendir. Özellikle umumi tuvaletlerde, bu ekipmanların kaliteli ve kullanışlı olmaları önem arz eder. Zararlı organizmaların kolayca yayılabileceği tuvaletler ve banyolar, alışveriş merkezlerinde ya da okullarda kişilerin sağlığı açısından daha tehlikelidir. Palex ürünler, ısıya ve ıslaklığa dayanıklı olan ürünlerdir. Aynı zamanda içerdiği materyal, paslanmaz çeliktir. Palex aynı zamanda engelli tuvaletleri için de üretim yapar. Engelli tuvaletlerinde olması gereken özel bir materyal olan engelli tutacağının ve armatürünün üretimi Palex ile gerçekleştirilir. Palex ile üretilen ıslak hacim malzemelerinin, önemli özelliği bu materyallerin kolayca temizlenebilen ve kullanışlı olmalarıdır.

Banyo Hijyen Ekipmanları

Bu ekipmanların üretiminin yapılabileceği belli maddeler bulunur. Plastik ve paslanmaz çelik en yaygın kullanılandır. Bunun sebebi, ıslaklığa olan dayanıklılık ve kolay temizlenebilir olma durumudur. Bu hijyen malzemeleri, lekelerden kolayca arındırabilen, antibakteriyel niteliklere sahip ürünler olmalıdır. Yeni nesil banyo ve tuvalet hijyen materyalleri fotosel özellik taşır. Bu sayede kişiler bu ekipmanlara dokunmadan ellerini yıkayabilir, kurulayabilir ve mikroorganizma taşınmasının böylece önüne geçilmiş olur. Palex’in ürettiği son teknoloji peçeteliklerle de peçeteleri sıkıştıran kullanışsız peçetelikler tarih oluyor.

Palex Ürünlerini Edit Temizlik İle Temin Ediyoruz

Palex ürünlerinin kaliteli olduğu konusunda emin olduktan sonra, kişiler uygun şekillerde bu ürünleri nasıl temin edeceklerini düşünürler. Firmamız Edit Temizlik, bu ürünlerin satış işlemlerini gerçekleştirir. Neden mi biz? Çünkü firmamız, insan sağlığını önemser ve senelerdir bu sektörde yer aldığından, neyin daha kullanışlı olduğunu bilir. Kişilere orijinal ürünler satar. Ürünlerde meydana gelen herhangi bir bozulma durumu ile ilgilenir, alternatif çözümler üretir. Firmamızdan ürün temin etmek için yalnızca şirket olmanıza gerek yok. Toptan ürün alışverişi yapabileceğiniz gibi, bireysel olan alışverişlere de olanaklar sağlamaktayız. Palex ürünlerini satın almak için, sizler de firmamızı ziyaret edin.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018