Palex Ürünleri Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Palex Ürünleri Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Palex Ürünleri Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Palex ürünleri, ıslak hacim banyoekipmanları olarak bilinir. Palex, 2004 yılından beri temizlik sektörünün içerisinde yer alır. Islak hacim ekipmanları, banyo ve tuvaletlerde kullanılan tüm ürünlerin tamamına verilen genel addır. Bu takımların içinde, kurutma makineleri, el kurutma makineleri, sabun makineleri, klozet fırçaları, peçetelikler, tuvalet kâğıdı otomatları ve tüm çeşitli banyo aksesuarları yer almaktadır. Islak hacim banyo ekipmanlarının bu sektörde var olmasının sebebi hijyen şartlarıdır.

Özellikle toplu kullanıma açık umumi tuvaletlerde, palex ürünleri kaliteli, rahat ve kullanışlı olmaları büyük ölçüde önem arz eder. Zararlı organizmaların ve mikropların kolayca yayılabileceği umumi tuvaletler ve banyolar; alışveriş merkezleri, hastaneler, okullar ya da çok kişinin bulunduğu ve çalıştığı yerlerde kişilerin sağlığı açısından oldukça tehlike arz etmektedir.

Palex ürünleri, ısıya ve ıslaklığa ve neme dayanıklı olarak üretilen ürünlerdir. Aynı zamanda paslanmaz çelik materyalden üretilmektedir. Böylelikle zararlı organizmaların ve mikropların barınmasının ve çoğalmasının önüne geçerek sağlığa uygunluk açısından olumlu etkiler sergilemektedir. Palex aynı zamanda engelli tuvaletleri için de üretim yapmaktadır. Engelli tuvaletlerinde mutlaka bulunması gereken özel bir ekipman olan engelli armatürü ve engelli tutacağının üretimi de Palex ile gerçekleştirilmektedir. Palex ile üretilen ıslak hacim banyo malzemelerinin, en önemli özelliği bu donanımların kolayca temizlenebilmesi mikrop barındırmayan özelliklere sahip olması ve kullanışlı olmalarıdır.

Banyo Hijyen Ekipmanları Nasıl Olmalıdır?

Banyo hijyenekipmanların üretiminin yapılması gereken belli maddeler bulunmaktadır. Bu maddelerden plastik ve paslanmaz çelikten yapılanlar en yaygın kullanılandır. Bunun en önemli nedeni, ıslaklık ve neme karşı dayanıklılık sağlaması ve kolay temizlenebilir olması ve hijyen sağlaması durumudur. Palex ürünlerin malzemeleri, kirden ve lekelerden kolayca arındırabilen, antibakteriyel özelliklere sahip ürünler olmalıdır. Yeni nesil, son teknoloji, banyo ve tuvalet hijyenekipmanları sinyalle çalışabilme özelliği taşır. Bu sayede bu ekipmanları kullanan kişiler hiçbir şeye dokunmadan dokunmadan ellerini yıkayabilir, kurulayabilir ve mikropların bir yerden başka bir yere taşınması engellenmiş olur. Palex’in ürettiği son teknoloji ile genel, kişisel ya da umumi tuvalet ve banyolarda hiçbir yere dokunmanıza gerek yoktur.

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018