Otomatik Yıkama Makinelerinin Avantajları

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Otomatik Yıkama Makinelerinin Avantajları

Otomatik Yıkama Makinelerinin Avantajları

Otomatik yıkama makineleri kullanılmadan evvel kullanılan eski tipteki makineler maliyetleri artırıyor. Kullanıcılar tarafından maliyet olarak daha uygun olduğu düşüncesi ile tercih edilen manuel makineler etkin bir hijyen sağlama yetmiyor. Otomatik yıkama makineleri ise pek çok avantajı beraberinde getiriyor. Peki bu avantajlar nelerdir?

Otomatik Yıkama Makineleri İle Maliyetleri Azaltın

Edit Temizlik olarak temizlik kimyasallarının yanı sıra pek çok temizlik makinesinin de satışını yapıyoruz. Gelişen teknolojiye ayak uyduruyor ve dünyaca ünlü markaların otomatik yıkama makineleri ile sizleri buluşturuyoruz. Otomatik yıkama makineleri manuel makinelere göre fiyat olarak pahalıdır. Ciddi bir yatırıma ihtiyaç duyulduğu fikri ile yatırım yapmak isteyenler otomatik yıkama makinesi yerine fiyat olarak daha makul manuel makineler tercih ederler. Oysa ki yaptığınız yatırımı amorti etmeniz otomatik makinelerde daha kolaydır.

Manuel makinelerin çalışması personeller vasıtası ile sağlanır. Oysa otomatik makinelerde tek bir personel ile iş halledilebilir. Örneğin halı yıkama makinelerinde halı platforma konulur. Yıkama süresi, durulama, fırçalama gibi farklı aşamaların süreleri belirlenir ve daha sonra makinenin çalıştırma tuşuna basılır. Bu makineler halıyı yıkamakla kalmaz, aynı zamanda sıkma ve kurutma işlemi de yapar. Bu sayede halıları asarak günlerce kurumasını bekleme derdine son verilir ve müşterinin adresine halılar en kısa sürede teslim edilir.

Otomatik Yıkama Makineleri Üstün Hijyen Vaat Ediyor

Otomatik yıkama makineleri manuel makinelere göre daha fazla hijyen sağlıyor. Nasıl mı? Manuel makineler halıyı bir kez yıkıyor. Aslında buna tam olarak bir yıkama demek doğru olmaz. Çünkü kirler halının derinlerine gönderiliyor. Halı temizlenmemiş olmakla birlikte aslında tehlike arz ediyor. Halıları uzun süre kullanma fikriniz varsa manuel makineler ile aslında halılarınız daha çabuk yıpranır.

Otomatik makineler ile halıları defalarca ve ayarladığınız sürede yıkar. Ayrıca makinelerde kullanılan temizlik kimyasalları doğaya zarar vermeyecek ve insan sağlığını tehdit etmeyecek şekilde imal edilmektedir. Kullanılan parfümler ise halılarınızın uzun süre yeni yıkanmış gibi kokmasını sağlayacaktır. Edit Temizlik olarak müşterilerimize sunmuş olduğumuz yeni nesil yıkama makinelerini temin ederek bu makinelerin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018