Otomatik Havlu Dispenserleri Modelleri Ve Kullanım Alanları

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Otomatik Havlu Dispenserleri Modelleri Ve Kullanım Alanları

Otomatik Havlu Dispenserleri Modelleri Ve Kullanım Alanları

Avm, iş yeri, kafe ve restoranlar gibi gün içerisinde birçok insanın ziyaret ettiği kalabalık yerlerde hijyen konusu kişilerin her zaman için endişe ettiği konulardan biri olmuştur. Özellikle tuvalet ve lavabo kenarlarında bulunan peçete ve kağıt havluları birçok kişi, hijyenik olmadığından, kullanmayı reddediyor. Otomatik havlu dispenserleri sayesinde kişiler, bir başkasının ıslak elleri ile dokunduğu peçeteye dokunmadığını bildiği için gönül rahatlığı ile kullanıyorlar.

 

Otomatik Havlu Dispenserleri

Otomatik havlu dispenserleri günümüzde kalabalık mekânların çoğunda tercih ediliyor. Birçok kişi için küçük bir detay gibi görünse de aslında gerek müşteri güveni gerekse hijyen için önemli bir ayrıntı haline gelmiş bulunuyor. Günümüzde otel ekipmanları arasından en önemlilerinden biri haline gelmiştir. Otomatik havlu dispenserleri tuvalet içi ve lavabo kenarlarında yer alıyor. Döner bir mekanizma içerisinde yer alan kağıt havlu sayesinde, kağıt havlu koparıldıktan sonra tekrar kullanılması için havlunun küçük bir kısmı mekanizmanın dışarısında kalıyor. Bu sayede havlunun geri kalan kısmına ihtiyaç dışında dokunulmamış oluyor.

 

Otomatik Havlu Dispensleri Özellikleri

Otomatik havlu dispenseri mekanizması içerisinde yer alan temizlik malzemeleri birçok seçeneğe sahiptir. Kesikli kısmından havlu koparıldığında, mekanizma ağırlaşmaya başlıyor. Bir sonraki havlu kağıt kullanılmak istendiğinde ise tekrardan rahatlıkla mekanizma içerisinde çekip koparma işlemi yapılabiliyor. Otomatik havlu dispenslerinin günümüzde elin iç kısmı gösterildiğinde otomatik olarak peçete veren özellikleri sahip olanları da bulunuyor.

 

Otomatik Havlu Dispenserleri Kullanım Alanları

Otel ekipmanları sayesinde kişiler havlu kâğıdı çektikleri anda havlunun kesikli kısmı geldiğinde kolay bir şekilde kesme işlemi uygulanır. Otomatik havlu dispensleri günümüzde hijyenin sağlanmak istendiği her türlü alanda kullanılabiliyor. Genellikle kalabalık mekânlar olan avm, iş yeri, restoran, bebek bakım odaları ve hijyenin oldukça önemli olduğu, hastalığın daha kolay bulaşabildiği hastane ortamlarında tercih ediliyor. Kalabalık mekanlarda çoğu kişi hijyen konusunda şüphe etse de otomatik cihazlar sayesinde kendinden önceki kişilerin havluya dokunamadığını bildikleri için gönül rahatlığı ile kullanıyorlar. Sizler de otomatik havlu dispenserleri ve diğer ürünlerimize göz atmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018