Otomatik Halı Yıkama Makinesi Zamandan Tasarruf Etmenizi Sağlıyor

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Otomatik Halı Yıkama Makinesi Zamandan Tasarruf Etmenizi Sağlıyor

Otomatik halı yıkama makinesi, kadınları çok büyük bir dertten kurtarmasıyla biliniyor. Artık halı temizleme ve yıkaması olarak bilinen çok büyük bir sektör ortaya çıktı. İşletmeler hem hızlı hem de çok iyi bir şekilde hizmet vermek istiyorlar. Bunu yapabilmek için mutlaka çok donanımlı bir halı yıkama makinesine sahip olmak zorundadırlar. İşte firma olarak size bu fırsatı sunuyoruz. Üstelik birden çok model olduğundan size en uygun olanını seçebilirsiniz.

Otomatik Halı Yıkama Modelleri Nasıl?

  • Otomatik halı yıkama makinesi çerçevesinde sunduğumuz ilk ürün, tam 8 tane disk fırçaya sahip. Üst yıkama kısmında ise bir rulo fırça söz konusu. Tazyik rahatlıkla ayarlanabilir.  Alt bölgede bir başka fırça daha var. Motorun korunmasına dair özel bir sistemi vardır.
  • Bir diğer üründe ise fırça iniş sistemi olarak bilinen bir özellik var. Buna göre pnomatik yapıdaki aparat, halının olduğu yere kadar inerek, çok daha etkili bir temizlik sağlamakta. Toplam fırça sayısı 8.
  • Buna ek olarak 4 tane disk fırçası olan, gövdesi galvanizden üretilmiş olan bir başka makinayı daha satmaktayız. Bant bölümündeki hızı rahatlıkla ayarlayabiliyorsunuz.

Otomatik Halı Yıkama Makinesi Nasıl Çalışır?

Otomatik halı yıkama makinesi oldukça sağlam bir malzemeden üretilmiştir. Bunu kullanan işletmeler, sadece 1 sene gibi çok kısa süre içerisinde parasını çıkarabilirler. Oldukça teknolojik bir sistemi söz konusudur. Ebat ne olursa olsun tüm halılar yıkanabilir. Bu çerçevede makinanın çalıştırılmasından sonra halıyı, ilgili bölüme koymak gerekiyor. Daha sonra sistem devreye girerek hem su hem de temizleme maddesiyle püskürtme uyguluyor. Böylelikle kaba kirler gitmiş oluyor. Daha sonra devreye fırçalar giriyor. Saçaklar da dahil olmak üzere halıyı sorunsuz bir şekilde yıkayarak işlemi tamamlıyor.

Otomatik Halı Yıkama Makinesi Fiyatları Nasıl?

Edit HYM markasına sahip olan ürünlerimizin fiyatlarının çok yüksek olması, bu sektörde faaliyet gösteren her türlü işletme için çok büyük bir şans. Satışa sunduğumuz makinaların arasından seçim yapabilir ve sizi zorlamayacak olan fiyat karşılığında hemen kullanıma başlayabilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018