Otomatik Halı Yıkama Makine Modelleri Nelerdir

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Otomatik Halı Yıkama Makine Modelleri Nelerdir

Otomatik Halı Yıkama Makine Modelleri Nelerdir?

otomatik halı yıkama makinası sağlam olan ve halı yıkama konusunda sorunu olmayan makinadır. Edit HYM 8 tam otomatik halı yıkama makinası, Edit HYM 8A tam otomatik halı yıkama makinası 8 fırçalı - 2 tablalı – pnomatik, Edit THS tekerlekli halı sıkma makinesi halı yıkamada ve temizlemede son derece etkili ürünlerdir. Bunun yanında Edit HYM 4 tam otomatik halı yıkama makinası, Edit KHS körüklü halı sıkma makinası, Edit HSM halı silkeleme makinası, Edit YYM yorgan ve battaniye yıkama makinası, Labomat CC 40 E halı yıkama makinası, Labomat Dry 900 E halı kurutma makinesi de çok tercih edilen modellerimizdir.

 

Halı Yıkama Makinası Özellikleri Nelerdir?

Makineler için halı yıkama meçi kolay bulunur. Yerinde halı yıkama özelliğine sahip. Otellerde, iş yerlerinde, evlerde kullanılma özelliğine sahip. Güçlü bir emiş gücüne sahip. Çalışma genişliği oldukça yüksek. Halı yıkama konusunda oldukça güçlü bir yapıya sahip. Halılara zarar vermeden en güzel temizliği sağlar. Verimlilik konusunda en üst seviyelerde yer alır. Derinlemesine bir temizlik imkânı sağlar. Halıda temizlenmemiş hiçbir alan bırakmıyor. Bu nedenle de oldukça sağlam bir temizlik sağlar.

 

Halı Kurutma Makinası Özellikleri Nelerdir?

Halı kurutma makinesinin temizlik kimyasalları oldukça önemlidir. Yerinde yapılan halı kurutma işlemlerinde oldukça iyi. Üstelik ekonomik bir çalışma hizmeti sunar. Ürünümüz hafif ve kolay taşınır. Güçlü bir motor yapısı var. Profesyonel bir işçiliği var. Halılarınıza zarar vermeden halı da üstün bir kuruma sağlar. Körüklü türümüz ile de güzel bir işçilik çıkarır. Ürünümüzün sağlam bir çelik gövdesi var. Paslanmayan bir tamburu var. Ürünümüz sarsıntıyı azaltan bir körüklü sisteme sahip. Ürünümüz oldukça uzun ömürlü. Ekonomik bir yapıya sahiptir. Bu nedenle de en çok tercih edilen ürünler arasında yerini alır.

 

Halı Silkeleme Makinası Özellikleri Nelerdir?

Halı silkeleme makinamız, halı yıkama işlemine geçilmeden önce tozlu olan halıların tozunun alınmasını sağlar. Makinamızın haznesi altı, dokuz ve on iki metre karelik halıların yerleşmesini sağlayacak şekilde yapılır. Makinemiz sayesinde halılar tozundan arındırılarak yıkama işleminde çok daha iyi bir sonucun alınması sağlar. Bu da oldukça önemlidir.

 

 

 

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018