Otomatik Halı Yıkama Makinası Özellikleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Otomatik Halı Yıkama Makinası Özellikleri

Otomatik Halı Yıkama Makinası Özellikleri

Otomatik halı yıkama makinası çamaşır makinasında olduğu gibi yıkama ayarları bulunan halıları temizlemek için kullanılan makinadır. Otomatik halı yıkama makinasında bulunan ayarlardan bazıları; fırça devri, fırçanın sertliği, fırçanın baskısı, halı yıkama şampuanı seçimi ve zaman ayarı gibi ayarlar bulunmaktadır. Bu gibi ayarlar yapıldığı için otomatik yıkama makinası adını almıştır. Otomatik halı yıkama makinası halıları yıkarken hem disk hem de rulo fırçalar devreye girmektedir. El dokuma halıları yıkanırken halının zarar görmemesi için yumuşak fırçalar devreye girer ve halıya uygulanan baskı otomatik olarak ayarlanır.

 

Profesyonel Halı Yıkama Makineleri

Otomatik halı yıkama makinasında önemli olan doğru halıya doğru fırçalar ile doğru baskının yapılmasıdır. Otomatik yıkama makinaları paslanmaz çelikten üretilmiştir. Otomatik halı yıkama makinasının paslanmaz çelikten üretilmesinin nedeni halı şampuanlarında ve deterjanlarında kullanılan kimyasallardır. Kimyasallar demir malzemeden üretilmiş her makinaya zarar vermektedir ve bu kimyasallardan makinanın zarar görmemesi için paslanmaz çelikten üretilmektedir. Bunun yanında satışını yaptığımız halı sıkma makinası da son derece kullanışlı makinelerdir.

 

Halının Ömrünü Uzatan Temizleme Yöntemleri

Halılarınızı otomatik halı yıkama makineler ile yıkattığınız taktirde normalden iki kat hijyen elde etme şansınız var. Bu ürünler sayesinde halılar hem daha az yıpranma gösteriyor hem de çok daha iyi bir şekilde temizleniyor. Halı yıkama ve sıkma makineleri köklü bir temizleme sağlayarak hem işletmelerin hem de evlerin halılarını hızlı bir şekilde temizliyor. Kaliteli makineler sayesinde hızlı şekilde hijyen sağlanarak önemli bir temizlik sorunundan kurtulma imkanı bulunabiliyor. Halı temizleme ürünlerimiz sayesinde her zaman pratik temizlik gerçekleştirebilirsiniz.

 

Halı Yıkama Makinası Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Halı yıkama makinasının paslanmaz çelikten üretildiğinden emin olun. Farkında olmadan demirden üretilmiş makine alırsanız makinanız en fazla 2 yıl dayanır ve sonrasında tamamen bozulur. Halı yıkama makinası alırken kesinlikle Çin’den ithal yedek parça getirtmeyin. Bu parçalar çok kısa sürede işlevini yitiriyor. Halı yıkama makinasında her türlü yıkama programının olduğuna emin olun. Halı yıkama meçi ve daha birçok temizlik ürününe firmamız ile iletişim kurarak ulaşabilirsiniz.

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018