Otomatik Halı Yıkama Makinası Modelleri 2019

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Otomatik Halı Yıkama Makinası Modelleri 2019

Otomatik Halı Yıkama Makinası Modelleri 2019

Otomatik halı yıkama makinası son 10 yıldır kullanılan bir makinadır. Son yıllarda halı yıkama şirketlerinin artması ile birlikte birçok insan evde halısını yıkamak yerine halı yıkama şirketlerine emanet ediyor. Birçok müşterinin merak ettiği konu ise halılar nasıl yıkanıyor? Halılar otomatik halı yıkama makinası sayesinde hızlı ve kaliteli bir şekilde yıkanıp kurutma işleminden sonra müşterinin hizmetine sunuluyor.

Halı yıkama makinaları güvenli bir şekilde halıların yıkanarak temizlenmesini sağlıyor. Büyük bir üstü kapalı tezgâh görünümüne sahip olan otomatik halı yıkama makinaları halıların içerisine işleyen zorlu lekeleri bile çıkarabilmektedir. Modelleri firmasına göre değişir fakat genelde birbirine çok benzerler.

 

Otomatik Halı Yıkama Makinası Önemi

Temizlik makinaları içerisinde yer alan otomatik halı yıkama makinası sayesinde artık birçok kişi hiç elini bile sürmeden halılarını temizletiyor. Halı yıkama makinası halılara hiçbir şekilde zarar vermeden tertemiz olmalarını sağlıyor. Burada bütün iş halı yıkama personellerine düşüyor. Bunun nedeni ise halının cinsine göre ilaç kullanmak.

Otomatik halı yıkama makinasına halı konulduğu zaman personellerin halının türüne göre uygun halı yıkama şampuanını koyması gerekir. Uygun şampuan konulduğu zaman gerisini makine halletmektedir. Sadece zorlu lekeleri çıkarmak için ek kimyasal ilaç koymak gerekebilir. Normal şartlarda insanlar geniş bir kapı önünde saatlerce halı yıkayıp kurutmakla uğraşırdı fakat halı yıkama makinaları sayesinde kimse bu zorlu yöntemi tercih etmiyor.

 

Otomatik Halı Yıkama Makinası Yeterli Mi?

Halı sıkma makinası da halı yıkama işinin içindedir. Otomatik halı yıkama makinası halıdaki lekeleri çıkarmak için yeterli olsa da sonrasını halı sıkma makinası hallediyor. Halı sıkma makinası bir nevi halı kurutma makinası olarak biliniyor. Hava yağışlı bile olsa otomatik halı yıkama makinasında yıkanan halılar halı sıkma makinasına koyuluyor ve kısa sürede kurutuluyor.

Halı yıkama makinaları pek çok alanda kolaylık sağlıyor. Kimyasal içermeyen ilaçlar ile çalışması ve kısa sürede halıdaki tüm lekeleri çıkarması sayesinde herkesi memnun ediyor. Artık günlerce halı yıkamak geçmişte kaldı. Bunun yerine otomatik halı yıkama makinaları her şeyi hallediyor.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018