Oto Yıkama Makinesi Fiyat ve Özellikleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Oto Yıkama Makinesi Fiyat ve Özellikleri

Oto Yıkama Makinesi Fiyat ve Özellikleri

Oto yıkama sektörü en çok gelir getirici iş kollarından bir tanesidir. Yatırım yapmak için belirli bir tutarınız ve girişimci olmaya biraz olsun hevesiniz varsa muhakkak tercih edebilirsiniz. Tabi uzun çalışma saatleri, gerekli izinlerin alınması, ruhsat, vergi levhası vb. işlemlerden sonra sıra geliyor oto yıkama makinesi satın almaya.

Oto yıkama için gerekli olan pek çok ekipman bulunuyor. Bu ekipmanların fiyatları barındırdıkları özelliklere göre değişiyor. Özellikle araba tutkunlarını memnun etmek bu anlamda oldukça zor oluyor. Tek bir toz tanesinin bile kalmaması için çok fazla özenle çalışmalısınız. Müşteri memnuniyetini sağlamanız ve kendinize bir müşterisi kitlesi oluşturmanız ancak titiz bir çalışma ile mümkündür.

Oto Yıkama Makinesi Çeşitleri

Edit Temizlik olarak aşağıdaki ürünleri tedarik ediyor, yurt içi ve yurt dışı satış işlemi gerçekleştiriyoruz;

  • Yüksek basınçlı sıcak-soğuk yıkama makineleri
  • Köpük püskürtme tankları
  • Hava kompresörleri
  • Paralı-jetonlu self servis basınçlı yıkama makineleri
  • Paralı-jetonlu self servis köpük püskürtme makineleri
  • Paralı-jetonlu self servis süpürgeler

Özellikle akaryakıt istasyonlarında paralı ya da jetonlu olan ürünler bulunmaktadır. Ancak tam donanımlı bir oto yıkamacı açmak istiyorsanız kompresörden köpük püskürtme tankına kadar gerekli olan ekipmanları satın almalısınız.

Hangi Ürünü Tercih Etmeliyim?

Oto yıkama makinelerinde yüksek basınçlı ve profesyonel makinelerin tercih edilmesi gerekiyor. Kaliteden esnekliğe, hareketlilikten çalışma basıncına kadar pek çok özelliğe dikkat edilmelidir. Firma olarak Karcher markanın ürünlerinin satışını gerçekleştiriyoruz. Tamamen profesyonel olan bu ürünler endüstriyel kullanım için de uygundur.  Satışını yaptığımız ürünler tamamen çevre dostudur. Yıkama bölmeleri fazla deterjan alma kapasitesine sahiptir.

Makinelerin çalışması da bir hayli kolaydır. Tek bir tuşla harekete geçerler ve önde bulunan tekerleri sayesinde rahatlıkla kullanılabilir. Makine kolayca yatabilir. Böylece yükseltisi olan alanlarda sizleri yormaz. Elektrik kablolarının uzun olması yine hareket kolaylığı sağlar. Motor gücü yüksek olan bu süpürgelerin versiyonları da günceldir. Pek çok ekipmanı bir arada barındıran bu makineler sadece araç içi temizliklerinde değil, atölye, dış mekan, spor ve üretim tesislerinin temizliğinde de rahatlıkla kullanılabilir.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018