Oto Yıkama Makinesi Farklı Özellikleriyle Öne Çıkıyor

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Oto Yıkama Makinesi Farklı Özellikleriyle Öne Çıkıyor

Araç yıkama işlemleri bir zorunluluktur. Sahip olunan ve sınıfı ne olursa olsun tüm arabaların, periyodik olarak temizlenmesi gerekmektedir. Bunu sağlayabilmek ise özel olarak üretilmiş makinalarla çok kolaydır. Özellikle oto yıkama makinesi olarak bilinen ürünler sayesinde, kısa sürede tam bir temizlik yapılır. Birden fazla türünün olması ise bunu satın alacak olan işletmeler için bir avantajdır.

Oto Yıkama Makinesi Çeşitleri Nelerdir?

Oto yıkama makinesi özelliğine sahip olan ürünler şöyledir;

  • Basıncı çok yüksek olan ve hem sıcak hem de soğuk suyla çalışan ürünler, işlevsel olmalarıyla dikkat çeker. Yaz ve kış aylarında kullanılabilir. Yüksek olan basınç sayesinde en inatçı lekeler bile kısa sürede çıkar.
  • Araçların temiz olabilmesi için birtakım kimyasalların kullanılması gerekmektedir. Bu noktada köpük püskürtme tankları beklentileri karşılar. Köpük sayesinde araba pırıl pırıl bir hale gelir.
  • Arabaların iç mekanının temizliği için özel olarak üretilmiş makinalar da mevcuttur. Bunlara hava kompresörü denir. Kullanıldığı alana hava pompalar ve bu şekilde her çeşit yabancı madde, kir ve pislik atılmış olacaktır.

Paralı Jetonlu Oto Yıkama Makinesi Nedir?

Oto yıkama makinesi çerçevesinde firmamızın satışa sunmuş olduğu bir başka ürün, self servis olarak çalışan cihazlardır. Özellikle işini kısa sürede halletmek isteyen sürücüler için idealdir. Bir kısmı jeton bazıları ise parayla çalışır. Bunu cihazın özel bölmesinden içeri atmak gerekmektedir. Sonrasında yıkama işlemine geçilir. Basınçlı yıkama özelliği olanlar mevcuttur. Köpük püskürten çeşitleri de vardır. Bunun yanı sıra yine aynı mantık üzerinden süpürge kullanımı yapılabilir. Tüm bu süreç içerisinde hiçbir görevliye gerek yoktur.

Firmamızdan Satın Alabilirsiniz

Temizlik kavramına çok büyük bir önem veren firma olarak, sadece bu alana yoğunlaştığımız için en bilinen, işlevsel ve kaliteli ürünleri satmaktayız. Özellikle oto yıkama şirketleri, ekipmanlarını değiştirecekleri zaman bizi tercih edebilirler. Çünkü onların aradığı özelliklere sahip birçok değişik ürünümüz bulunuyor. Kalite ilkelerinden taviz vermeyen bir firma olarak, bütçenizi çok sarsmayacak fiyatlar üzerinden satışlarımızı uzun yıllardan beri gerçekleştiriyoruz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018