Oto Yıkama Makineleri Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Oto Yıkama Makineleri Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Oto yıkama makineleri kapsamında da firmamızın ne derece nitelikli bir alt yapı sunduğu daha önce alışveriş yapan müşterilerimiz tarafından dile getirilmektedir. Araçlarımızın her birinin direkt olarak dünya standartlarında bir hizmet sunması verimliliği üst seviyeye çıkaran detaylar arasında kendini göstermektedir. Şık ve modern bir tasarımdan istifade etmek için doğru yerde bulunuyorsunuz!

Ürün Gamında Hangi Unsurlar Yer Alıyor?

Satışa çıkarılan ürünlerimize bakıldığı zaman en çok tercih edilen unsurların şu seçenekler oldukları görülmektedir;

  • Yüksek basınçlı soğuk yıkama makineleri
  • Yüksek basınçlı sıcak soğuk yıkama makineleri
  • Köpük püskürtme makineleri
  • Hava kompresörleri
  • Paralı jetonlu self servis yıkama makineleri

Bu seçeneklerin hem çalışma prensibi hem de uzun ömürlülük bağlamında muhteşem bir etki ortaya koyduğu görülmektedir.

Self Servis Makineler Dikkat Çekiyor!

Ürünlerin en modern ve son trendleri göz önünde bulunduran sistemi dikkat çekmektedir. Siz de en kısa sürede en trend ürünlerden imal edilen bu makineleri firmanıza dahil ederek müşteri memnuniyetini en yüksek dereceye çıkarabilirsiniz. Özellikle son dönemlerde self servis olarak hizmet veren makinelerin sıklıkla tercih edildiği kendini göstermektedir. Makineler ile alakalı bir aksaklık çıktığı zaman en kısa süre içerisinde yetkililerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Satış sonrası destek konusunda harika bir yapılanma sunulmaktadır.

Makine Garantili Midir?

Oto yıkama makineleri satın alımı sırasında en sık dile getirilen hususların başında kesinlikle garanti hususu gelmektedir. Siz de garantili bu makinelerden istifade ederek sürecin tadını çıkarabilirsiniz. Üründe sizden kaynaklanmayan bir sorun meydana geldiği zaman bu sorunun garanti kapsamında giderilmesini mümkün kılabilirsiniz.

Makine Performansı Yüksek Midir?

Oto yıkama makineleri kapsamında sunulan performans seviyesine bakıldığı zaman ne derece yüksek bir etkinin geçerli olduğu fark edilmektedir. Bu alanda aracın genişliği ne olursa olsun randımanlı bir temizlik aşamasının tamamlanması için gerekli olan tüm adımlar atılmaktadır. Makine performans denetimlerinden geçirildikten hemen sonra sorunsuz bir sistem oluşturulmaktadır. Siz de şık ve modern bu tasarımdan en işlevsel şekilde istifade edebilirsiniz.

 

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018