Otel Tipi Çamaşır Kurutma Askılığı

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Otel Tipi Çamaşır Kurutma Askılığı

Otel Tipi Çamaşır Kurutma Askılığı

Günümüzde hava kirliliğini bağlı olarak artık evlerde dahi çamaşırlar dış kısımlarda kurutulmuyor. Bunun yerine petek askılığı ya da ev içinde çamaşırın kurutabileceği askılıklar tercih ediliyor. Az nüfusun barındığı evler çamaşır kurutmak pek sorun olmasa da kalabalık yerlerde bu oldukça büyük problem haline geliyor.

 

Otel Tipi Çamaşır Kurutma Askılığı Özellikleri

Günümüzde birçok çeşidi bulunan çamaşır kurutma askılığının bir çeşidi de otel tipi kurutma askılığıdır. Bu askılık sayesinde büyük askılara nazaran mekândan tasarruf edilmiş olunuyor. Tek bir hareketle bir tarafta toplanabilen askılık, sürekli aynı yerde takılı olsa da hiç yer kaplamıyor. As kurut 400 gibi birçok model temizlik malzemeleri aparatları sayesinde birçok çamaşırın aynı anda asılabildiği çamaşır kurutma askılıkları bulunuyor. Bu çamaşır askılıkları duvara monte edilebilen askılıklardır.

 

Otel Tipi Çamaşır Kurutma Askılığı Kullanım Alanları

Kalabalık mekânlarda sıklıkla tercih edilen otel tipi kurutma askılığı çamaşır odası ya da evlerin çamaşır için ayrılmış olan odalarında da rahatlıkla kullanılabiliyor. Yüksek yerlere monte edilebilen çamaşır kurutma askılığı sayesinde yerden tasarruf edilebiliyor. Otel ekipmanları arasında sayılabilecek otel tipi çamaşır kurutma askılığı, aynı zamanda kalabalık mekânlarda sorun olan birçok çamaşırın aynı anda kurutma askılığına asılabilmesini ve kısa sürede kurutulabilmesini sağlıyor. Otel tipi kurutma askılığı kurutma odaları yer alan mekânlarda da paslanma ya da eskime gibi problemleri yaşanmadığından dolayı rahatlıkla kullanılabiliyor.

 

Otel Tipi Çamaşır Kurutma Askılığı Avantajları

Kurutma askılıkları, yer kaplaması nedeni ile çoğu kişinin gözünü korkutabiliyor. Oysaki otel tipi çamaşır kurutma askılığının sahip olduğu Otel ekipmanları sayesinde askılık duvara monte edilebiliyor. Kolayca bir tarafa toplanan ve açıldığında birçok kolunun yer aldığı bu otel tipi çamaşır kurutma askılığı sayesinde mekândan da tasarruf edilebiliyor. Ayrıca birçok çamaşırın aynı anda asılabildiği kolları kısa sürede daha fazla çamaşırı kurutma imkânı sağlıyor. Sizler de hem yerden tasarruf etmek hem de tek seferde daha fazla çamaşırı kurutabileceğiniz otel tipi çamaşır kurutma askılıkları ve diğer ürünlerimize göz atmak isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018