Otel Tipi Çamaşır Askısı

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Otel Tipi Çamaşır Askısı

Otel Tipi Çamaşır Askısının Genel Özellikleri

Otellerde kullanılan her ürün büyük bir titizlikle seçilen ve son derece kaliteli olması gereken ürünlerdir. Otel tipi çamaşır askısının kullanımı oldukça pratik olduğundan çok fazla tercih ediliyor. Ürünlerin genel özelliklerine bakıldığında uzun yıllar dayanıklılık düzeyinin yüksek olduğu söylenebilir. Otel tipi çamaşır askısı alüminyum borudan yapılmıştır. Merkezi etrafında 180 derece dönebilen bu askılar hem iç mekânlarda hem de dış mekânlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Birden fazla askı bölümü olduğu için küçük çaplı da olsa belirli çamaşırların asılarak kurutulmasında önemli bir işleve sahiptir. Duvara monte edildiğinde son derece sağlıklı bir duruşu olan otel çamaşır askıları çok ağır olmayan ürünlerdir. Bu ürünlerin çeşitlerine sitemizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Temizlik Konusunda Yardımcı Ürünler

Sitemiz üzerinden farklı kategorilerde ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu ürünler içerisinde özellikle otel çalışanlarının işlerini çok kolaylaştıran kat, servis ve temizlik arabaları son derece işe yarar ürünlerdir. Farklı bölmeleri bulunan bu araçlar sayesinde kat çalışanları sürekli olarak işlerini bölmek zorunda kalmıyorlar. Temizlik makineleri içerisinde bulunan bu araçlar yanında çok işe yarayan bir diğer araba modeli de çamaşır toplama arabalarıdır. Çamaşır toplama makinelerini çalışanlar çok rahat bir şekilde kullanabiliyor. Tekerlekli mekanizması sayesinde bu arabalar tüm katta bulunan odaların kirli çamaşırlarını alabilecek kapasiteye sahiptir.

 

Tekerlekli Çöp Toplama Arabalarının Avantajları

Bir otelde çöpleri toplamak en zahmetli işlerden biridir. Her odaya uğramak ve banyo kısmında bulunan çöpleri tek tek almak ve bunları bina dışına çıkarmak çalışanlar için son derece uğraştırıcı bir iştir. Böyle bir iş ile uzun süreli uğraşmak yerine tekerlekli ve farklı bölmeleri olan çöp arabaları son derece ideal araçlardır. Aynı zamanda sitemizde bulunan farklı otel ekipmanları da inceleyebileceğiniz ürünler içerisinde bulunuyor.

 

Temizlik Ürünlerinde Doğal Seçimler

Temizlik malzemeleri içerisinde yer alan tekerlekli çöp arabaları oldukça işlevseldir ve otel çalışanlarının işlerini son derece kolaylaştıran ürünlerdir. Bu ürünlerin kullanımı konusunda herhangi bir teknik bilgi gerekmiyor. Çalışanlar kısa sürede bu arabalar ile bulundukları mekânlardaki çöpleri toplayabiliyorlar. Bu araçlar aynı zamanda farklı iş yeri ve apartman gibi alanlarda da kullanılabilen ürünlerdir. Sitemiz üzerinden tüm ürünlere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018