Otel Tepsi Kettle Ve Kullanım Alanları

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Otel Tepsi Kettle Ve Kullanım Alanları

Otel Tepsi Kettle Ve Kullanım Alanları Nelerdir?

Otel ekipmanları denildiğinde aklımıza birden fazla ürün geliyor. Otel tepsi kettle seti de otellerde kullanımı uygun ürünlerden otel ekipmanlarından biridir. Otel odası ikramlarınıza  doğal görünümlü malzemeden yapılan Otel tepsi kettle setini kullanabilirsiniz. Tepsi de bulunan 3 farklı bardak yeri, kahve, şeker koyabileceğiniz iki farklı bölme, kettle yeri ve su koyabileceğiniz bölmeden oluşan bir üründür. Ürünün çelik kettle ve ahşap, plastik ya da metalden oluşan tepsi seçenekleri vardır.

 

Kettle Nedir, Ne Amaçla Kullanılır?

Kettle hemen hemen her evde kullanımı olan bir tür elektrikli ısıtıcıdır. Çay ve kahve gibi sıcak içecekleriniz için gerekli olan sıcak suyunuzu dakikalar içinde elektrik ile ısıtan bu ürün otellerde de kullanımı yaygın olmaktadır. Oteller tatillerimizde seyahatlerimiz boyu konaklamak için tercih edebileceğiniz en iyi ve konforlu mekânlardır. Müşterilerini her konudan memnun etmek isteyen otel sahipleri ise müşterilerinize konfor ve kaliteyi bir arada yaşatmak için mekânlarını en iyi lüks eşyalarla donatılırlar.

 

Süpürge Modellerinde Önemli Özellikler

Kaliteli malzemeler denildiğinde, fantom süpürge gibi lider markaların ekip ve ekipmanlarına ihtiyaç vardır. Kettle tepiş seti de otellere müşterilere daha iyi sunum yapmak amacı ile kullanılan bir tür mutfak ürünüdür. Bu ürünler sayesinde hem otel odanızdaki tüm karışıklıklar gidecek, hem de müşterileriniz daha şık ve lüks bir sunum hazırlayacaksınız. Farklı ölçülerde üretilen  bu ürünler aslında yalnızca otellerde değil, aynı zamanda hastanelerde, ofislerde de kullanımı uygun olmaktadır. İş yerinize gelecek bir müşterinin mekânı beğenmesi için bocsh yıkama makinesi ile halılarınızı yıkayabilir kettle tepsi seti ile de çay kahve gibi ikramlıklarınızı modern bir şekilde misafirlerine sunabilirsiniz. 

 

Otel Tepsi Kettle Çeşitleri Nelerdir?

Aslında otel tepsi kettle olarak adlandırılan u ürününü sanayi tip, hastane tipi şeklinde birkaç tane farklı türü vardır. Ürünün içerisinde yer alan su ısıtıcı paslanmaz çelikten imal edildiği için uzun ömürlü kullanışlıdır. Temizlenmesi dede kullanması oldukça pratik ve kolaydır. İçeceklerinize ihtiyaç duyacağınız sıcak suyu elinizin altıda bulunduran otel  tepiş ketle  otel odalarınızın herhangi bir yerinde konumlandırarak, müşterilerinize şık bir sunum yapmış olursunuz. Otel tepsi kettle çeşitleri istediğinize uygun  bölmelerde ve boyutlarda üretimi de mümkünüdür. Tüm su ısıtıcı ve otel temizlik ürünleri için bizlerden destek alabilir ve gerekli ürün özellikleri için online platformumuzu kullanabilirsiniz.

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018