Otel Ekipmanları Kaliteli ve Kullanışlı

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Otel Ekipmanları Kaliteli ve Kullanışlı

Oteller, birçok kişinin farklı nedenlerden dolayı konakladıkları tesislerdir. Hizmet sektöründe öne çıkan bu özel kuruluşların, hem kaliteli hem de hijyen kurallarına uygun bir şekilde faaliyet göstermesi şarttır. Bunu sağlamak adına otel ekipmanları olarak bilinen ürünlerin özel, kullanışlı, ergonomik olması şarttır. Çünkü otellerde çok sayıda kişi olur ve ürünler ona göre  

Otel Ekipmanları Nelerdir?

Otel ekipmanları tanımlaması oldukça geniş bir kavramdır. Bunun içerisinde yer alan ürünler ise şöyledir;

  • Katların ya da odaların temizlenmesi için seçilecek olan profesyonel süpürgenin, beklentilerin üzerinde olması şarttır. Yüksek emiş gücü, uzun süreli kullanım bu noktada iyi bir sonuç alınmasını sağlar.
  • Otellerdeki el kurutma sistemleri büyük bir öneme sahiptir. Bunların otomatik bir şekilde çalışanları sayesinde, rahatlıkla işlem tamamlanır.
  • Çöp kovaları hem işlevsel olmalı hem de rahatlıkla kullanılabilmelidir.
  • Buna ek olarak atık toplamaya dayalı sistemler tam anlamıyla bir ihtiyaçtır.
  • Katlar arasında gezinen ve her türlü oda temizlik işleminde büyük bir kolaylık sağlayan arabalar, farklı özellikleriyle öne çıkar. Çok sayıda bölme, kova, çöp toplama aparatlı olanlar dikkat çekmektedir.
  • Otel odalarının çok sık bir şekilde temizlenmesi sırasında kullanılacak olan kimyasalların kısa sürede etki göstermesi ve insan sağlını tehdit etmemesi dikkat çekicidir.
  • Bunun yanı sıra satışa sunduğumuz ürünlerin içerisinde Horeca firmasının tasarladığı ikram tepsisi, su ısıtıcısı, saç kurutma makinesi, kurutma askılığı da yer almaktadır.

Otel Ekipmanları Fiyatları Nasıl?

Otel ekipmanları, farklı fiyatlar üzerinden satışa sunuluyor. Edit temizlik olarak hiçbir zaman fahiş ücret politikasına sahip değiliz. Çünkü kaliteyi paylaşmak ve bunu yüksek olmayan, bütçenize zarar vermeyecek meblağlar üzerinden sizlere sunma gibi bir misyonumuz söz konusu.

Otel Ekipmanları Nereden Alınmalıdır?

Her türlü temizlik ve benzeri konulardaki üstün kaliteye sahip ürünleri, Edit temizlik firmamızdan temin edebilirsiniz. Birden çok kategoride, bir kısmı yerli bir kısmı yabancı olan ürünlerimiz, her daim müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurularak üretilmekte. Böylelikle çok uzun süreli kullanımlar artık bir hayal değil.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018