Otel Ekipmanları İmalatı

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Otel Ekipmanları İmalatı

Otel Ekipmanları İmalatı

Oteller hijyen kurallarına dikkat edilmesi gereken ortamlardan bir tanesidir. Havlulardan tuvaletlere kadar her nokta pek çok kişi tarafından kullanıldığından dolayı, her noktanın da her şekilde steril edilmesi önemlidir. Çünkü mikroplar otel gibi ortamlarda çok sayıda bulunur ve hastalıklar da türlü yollarla bulaşabilir. Bu sebeple otel ekipmanları tedarik edilmeli ve ekipmanlar kusursuz temizlik anlayışına hizmet etmelidir.

Oteller İçin Gerekli Olan Ekipmanlar Nelerdir?

İnsan sirkülasyonunun yoğun olduğu ortamlarda hijyenin ne denli önemli olduğundan sürekli olarak bahsediyoruz. Bu da demek oluyor ki otellerde hijyen sağlanabilmesi için gerekli olan pek çok ekipman bulunuyor. Bunlar;

  • Profesyonel süpürgeler
  • Zemin temizleme makineleri
  • Kat arabaları
  • Temizlik kimyasalları
  • Atık toplama sistemleri
  • Çöp kovası
  • El kurutma sistemleri
  • Horeca grubu ürünleridir.

Otel Ekipmanları Edit Temizlikte!

Temizlik için gerekli olan ekipmanların imalat ve tedarikini yapan firmamız uzun yıllardır siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Elbette ki otellerde süpürgelerden kat arabalarına kadar temizlik için gerekli olan pek çok ekipman bulunuyor. Edit Temizlik olarak bundan fazlasını sunuyoruz. Otel tipi saç kurutma makinesi, profesyonel çelik su ısıtıcı, ikram tepsisi, çamaşır kurutma askılığı, havlu ve kağıt dispenseri gibi ürünlerin satışını da gerçekleştiriyoruz.

Bu ürünler hayatımızı kolaylaştırmakla kalmıyor, aynı zamanda etkin hijyen konusunda bizlere yardımcı oluyor, neden mi? Otellerin banyo ve tuvaletleri en çok mikrop barındıran yerlerdir. Bu mekanlarda otomatik su ve sabun akıtan makinelerin bulunması, el kurulamak için makine ya da kağıt havlu kullanılması büyük kolaylıktır. Yine koku makineleri en geniş alanlarda dahi etkili bir havalandırma işlemi yapar.

Ayrıca otellerin en büyük sorunsalı olan atık toplama için de profesyonel atık sistemleri üretilmiştir. Yemek, ekmek, cam, plastik gibi atıklarınız için hazırlanan profesyonel atık kovalarından temin edebilirsiniz. Bu kovaların litreleri de farklılık göstermektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun ürünü sipariş edebilirsiniz. Oteller için kullanımı en uygun olan kat arabalarının da farklı modelleri mevcuttur. Yüksek çöp kapasiteli, temizlik malzemelerini koymak için bölmesi olan, dolaplı ve raflı ürünlerden dilediğinizi sipariş edebilirsiniz.

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018