Otel Ekipmanları

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Otel Ekipmanları

Alanında Uzman Otel Ekipmanları Ankara

Ankara’da faaliyet gösteren bir firma olarak otel ekipmanları, temizlik malzemeleri, temizlik kimyasalları ve birçok farklı temizlik ürününün satışını yapmaktayız. Ankara’da kurulduğumuz günden beri en profesyonel hizmeti sunuyor ve 20 yıllık tecrübemiz ile hareket ediyoruz. Profesyonel hizmet veren bir firma olarak müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalmalarını son derece önemsemekteyiz. Ankara’da uzun zamandır verdiğimiz hizmetler ve iş birliği yaptığımız kurumlar neticesinde müşterilerimize sorunsuz, hızlı ve çözüm odaklı hizmet sunmaya başladık. İlkelerimiz doğrultusunda hareket ediyor ve müşterilerimizin mağduriyet yaşamamaları için elimizden geldiğince kaliteli hizmet veriyoruz. Firma olarak benimsediğimiz ilkeler tamamıyla etik ve ahlaksal ilkeler olup disiplinli bir firmayız. Bu neden ile de müşterilerimize her zaman daha iyisini seçebileceklerini gösteriyor ve sorunsuz hizmet veriyoruz.

Profesyonel Otel Ekipmanları

Otel ekipmanlarımız tamamıyla profesyonel olup teknolojiye uyum sağlayan pratik cihazlardır. Temizleme araçlarımızdan kat ve servis araçlarına kadar her bir ürün büyük bir titizlik ile kataloğumuza yerleştirilmektedir. Ürün seçimi sırasında kalite ve profesyonel gibi birçok etkene bağlı olarak hareket etmemize rağmen müşterilerimizin görüşlerini de son derece önemsemekteyiz. En memnun kalınan ve müşteriler tarafından sıkça tercih edilen birçok otel ekipmanına Edit Temizlik olarak kataloğumuzda yer vermekteyiz. Ürünlerimizi sadece Ankara ve çevresine değil birçok farklı ile satışını düzenleyerek müşterilerimize ulaştırmaktayız. Hızlı teslimat, 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet ve profesyonel iş anlayışı ile müşterilerimizi birçok yönden etkilemekteyiz. Otel ekipmanlarımız arasında;

  • Tekstil
  • Sabun
  • Şampuan
  • Otel yatağı
  • Mini bar
  • Resepsiyon ürünleri
  • Açık büfe ekipmanları
  • Temizlik araçları
  • Temizlik ürünleri

Başta olmak üzere birçok ekipman yer almaktadır. Otel odaları başta olmak üzere bir otelin ihtiyacı olabilecek en önemli ekipmanlara bünyesinde yer veren bir firma olarak sorunsuz hizmet anlayışımız bulunmaktadır.

Ankara’da Ekonomik Otel Ekipmanları

Ankara’da hizmet veren firmamızdan ekonomik fiyatlar ile otel ekipmanı satın almak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Kataloğumuzu inceleyebilir ya da profesyonel hizmet veren halkla ilişkiler uzmanlarımız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Otel ekipmanları almak için dilerseniz ürünlerimizi firmamıza gelerek görebilme şansınız da bulunmaktadır.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018