Otel Ekipmanları

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Otel Ekipmanları

Otel Ekipmanları

Otel ekipmanları firmamızda satışı yapılan temizlik ürünlerinin arasında yer almakta olup Horeca Grup’a ait otel ürünleri yer almaktadır. Otel ekipmanları arasında ikram tepsisi başta olmak üzere saç kurutma makinesi, kettle ve çamaşır askılığı bulunmaktadır. Aynı zamanda oteller için sıklıkla tercih edilen dispanserler ve kat temizlik arabalarının da firmamızda satışı yapılmaktadır.

Otel Ekipmanları Nelerdir?

Edit Temizlik firmamızda satışı yapılan birçok temizlik ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler arasında temel otel odası ihtiyaçları olduğu gibi aynı zamanda kat temizlik araçları, temizlik arabaları ve kağıt havlu dispanserleri bulunmaktadır. Otel ekipmanları Fantom olup birçok farklı model ve tipte ekipman mevcuttur. Firmamızda her bütçeye uygun bir şekilde satılmakta olan bu ekipman için kredi kartına taksitlendirme imkanı da tanınmaktadır. Müşteri odaklı çalışan bir firma olarak müşterilerin istekleri doğrultusunda satış yelpazemizde güncellemeler ve değişimler yapmaktayız.

Otel Ekipmanları Saç Kurutma Makinesi

Otel ekipmanları arasında sıklıkla tercih edilen makinelerden biri olan saç kurutma makinesi sadece oteller için değil aynı zamanda hastaneler tarafından da satın alınmaktadır. Otel ekipmanları arasında bulunan saç kurutma makinesi firmamızda toptan ve perakende bir şekilde satılmakta olup uygun ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Saç kurutma makinesi bin volt gücünde olup hızlı kurutma imkanı tanımaktadır. Ortalama bir sese sahip olan saç kurutma makinesi duvara sabitlenerek kullanılabilmektedir. Dereceleri ve açma kapaması tek tuş üzerinden yapılabilmekte olan saç kurutma makinesi Edit Temizlik firmamızda en çok satılan otel ekipmanları arasında yer almaktadır.

Otel Ekipmanları İkram Tepsisi

Firmamızda satışı yapılmakta olan ikram tepsilerinin 4 farklı modeli bulunmaktadır. İkram tepsileri Fantom ve Protray olup farklı ebatlara ve özelliklere sahiptir. Sıvı bölmeleri olduğu gibi tabak ya da direkt olarak yiyecek koymak içinde alanları bulunan ikram tepsileri otellerde sıklıkla tercih edilmektedir. Fincan alanları çıkabilmekte olup bazı modellerde ise bir bütün olarak kullanılabilmektedir. Fantom ikram tepsilerinde ise Protray tepsiye ek olarak kettle için ayrı bir bölme bulunmaktadır. 2 adet fincan alanının yanı sıra ikram koymak için bir alanı da mevcuttur. Otel ekipmanlarının toptan satışını yapan firmamıza uğrayarak detaylı bilgi alabilir ve ürünleri inceleyebilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018