Oda Bakım ve Temizlik Kimyasalları

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Oda Bakım ve Temizlik Kimyasalları

Oda Bakım ve Temizlik Kimyasalları

Oda bakım ve temizlik kimyasalları firmamızda satılmakta olup son derece kaliteli bir işçiliğe sahiptirler. Oda bakım ve temizlik kimyasallarımız tüm zeminlere uyum sağlamakta olup çizilmelere karşı da tercih edilmektedir. Birçok müşteri tarafından tercih edilmekte olan oda bakım ve temizlik kimyasallarımız firmamızda toptan ve perakende bir şekilde satılmaktadır. Özellikle oteller tarafından sıklıkla tercih edilen Edit Temizlik firmamızda halı şampuanları da dahil olmak üzere birçok oda bakım ve temizlik kimyasalının satışı yapılmaktadır.

Oda Bakım ve Temizliğinin Önemi

Odalar kişisel kullanım alanları olup hijyenik tutulmaları gerekmektedir. Bu sebep ile düzenli temizlik ve havalandırma yapılmalıdır. Özellikle ayakkabı ile girilebilen otel odalarının temizliği son derece önemlidir. Ancak sadece otel odaları için değil ev temizliğinde de titiz davranılması gerekmektedir. Odaların düzenli olarak temizlenmesi ve havalandırılması günlük olarak yapılması gereken bir işlemdir. Ancak derinlemesine temizlik de haftada en az 1 kere yapılmalı ve bu sayede bakteri ve mikropların çoğalmasının önüne geçilmelidir. Oda bakım ve temizliği kişisel bir kullanım alanı oldukları için son derece önemlidir ve bu sebep ile kaliteli temizlik malzemelerinin kullanılması gerekmektedir.

Oda Bakım ve Temizliğinde Kullanılan Kimyasallar

Oda bakım ve temizliğinin son derece önemli olması sebebi ile profesyonel temizlik kimyasallarının tercih edilmesi yararlı olacaktır. Bu sebep ile firmamızda bulunan temizlik ürünleri birçok otel ve hastane tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Oda bakım ve temizliğinde önerdiğimiz ve satışını yaptığımız tüm ürünler Edit Temizlik firmamızda yer almaktadır. Edit Temizlik firmamızda yer alan oda bakım ve temizlik kimyasallarının özelliklerini şu şekilde sıralamamız mümkündür;

  • Parlaklık
  • Toz giderici
  • Leke giderici
  • Tüm zeminlere uygun kullanım imkanı
  • Parke koruması ve parke çizilmelerine karşı önleyici
  • Yağ lekelerinin kolay geçirilmesi
  • Halılarda oluşan leke ve kirlerin kolayca temizlenmesi
  • Halılar için özel yumuşatıcı ve temizleyici şampuanlar
  • Mermer yüzeyler için özel olarak imal edilen cilalar
  • Sigara ve diğer kötü kokuları bastıran oda kokuları oda bakım ve temizlik kimyasallarının özellikleri arasında yer almaktadır.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018