Numatic Temizlik Makinası Modelleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Numatic Temizlik Makinası Modelleri

1969 yılında Birleşik Krallık’ta kurulan Numatic markası geçmişten günümüze kadar endüstriyel temizlik sektöründe kaliteli temizlik makineleri üretmektedir. Numatic temizlik makinaları stuctofoam yapısı sayesinde darbelere ve kimyasallara oldukça dayanıklıdır. Kaliteli malzemelerle üretilmesinin yanında zemin temizlik performansı da oldukça yüksek olmasıyla her yıl işletmeler tarafından çokça talep görmektedir.

Numatic temizlik makinası modelleri aküden ve elektrikten beslenen güç seçeneklerine ve binicili iticili tasarımlara sahiptir. Bu seçeneklerden birisine karar vermek tamamen işletmenin ihtiyacına bağlıdır.

 

Numatic Elektrikli Temizlik Makinaları

Ev, ofis, restaurant, mağaza, otopark, düğün salonları gibi alanların zemin temizleme işleminde arkadan itmeli Numatic elektrikli temizlik makinaları tercih edilmektedir. Elektrikli zemin temizleme makinaları prize takılan uzun güç kabloları ile çalışmaktadır. Güç bakımından akülü modellerle farkı bulunsa da performans açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır.

 

?      Numatic 244NX (Dar Alanlar İçin)

?      Numatic Henry HT4045

?      Numatic TT4045G

?      Numatic TT4055G

?      Numatic TT1535G

?      Numatic TT6650G

?      Numatic TT1840G

 

Elektrikli zemin temizleme makinesi seçimi tamamen isteğe bağlı bir durumdur. Akülü modellere göre hem avantajı hem de dezavantajı bulunmaktadır. Numatic elektrikli temizlik makineleri akülü modellere nazaran gün içerisinde elektriğin olduğu her an çalışabilmektedir. Lakin akülü modellerde akünün bittikten sonra tekrar doldurulmasının gerekmesi ve ürünün doğru seçilmemesi durumunda bu süre zarfında temizliğin yarım kalabileceği gerçeğini de unutmamak gerekir. Numatic akülü temizlik makineleri ise özgür bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Dış alana sahip işletmeler için dış alanların zeminlerinin temizlenmesinde elektrikli modellere nazaran büyük kolaylık sağlamaktadır.

 

Numatic elektrikli zemin temizleme makineleri sahip olduğu donanım ve tasarım açısından birbirlerinden farkları bulunmaktadır. 244NX modeli ev ve ofis gibi küçük alanların temizliğinde en çok tercih edilen modeldir. Dar alanlara kolaylıkla girip çıkabilmesi ve kompakt yapısı sayesinde mop temizlik ürünlerinin yerine kullanılmaktadır.

 

Numatic Akülü Temizlik Makinaları

Numatic akülü temizlik makinaları hastane, alışveriş merkezi, otogar gibi orta ve büyük boyutlu işletmeler için uygun olacak zemin temizliğinde tercih edebilecekleri temizlik makineleridir. Güçlü aküleri sayesinde yoğun zemin temizliği yapılabilmektedir. Ortalama olarak 750 m2 ile 2500 m2 alana sahip işletmeler Numatic akülü temizlik makinalarını tercih edebilir.

 

?      Numatic Henry 1840

?      Numatic TTB1840G

?      Numatic Henry HGB3045

?      Numatic TGB4045

?      Numatic TGB4055

?      Numatic TGB6055

?      Numatic TGB8572

 

Numatic Binicili Temizlik Makinaları

Otel, hastane, katlı otopark, alışveriş merkezleri gibi ortalama olarak 2500 m2’den büyük işletmeler zemin temizliğinde çok personel çalıştırmak yerine binicili temizlik makinelerini tercih edebilir. Bu tercihle hem zamandan hem de insan iş gücünden tasarruf sağlanabilir. Numatic binicili temizlik makinaları arasında donanımsal olarak birbirlerinden farklar bulunmaktadır. Zemin temizliğinde temizlik makinesinden maksimum verimi elde etmek için bizimle iletişime geçerek size uygun olacak ürün hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

?      Numatic TRG720 (Çift fırçalı)

?      Numatic TRO650G (Çift fırçalı)

?      Numatic CRG8072 (Çift fırçalı)

?      Numatic CRG8055

?      Numatic TTV678G (3 fırçalı)

 

Numatic binicili temizlik makinaları anti devrilme özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde viraj alırken makinenin devrilmesi önlenmektedir. Boyut olarak büyük olmamaları sayesinde muadil temizlik makinalarına göre dar alanlara kolaylıkla girip çıkabilmektedir. Zemin temizliği sırasında zeminde ıslaklık bırakmamasıyla kullanıcıları memnun eden Numatic markası fiyat olarakta kullanıcılarını oldukça memnun etmektedir.

 

Numatic Temizlik Makinası Fiyatları

Numatic markasının ürünlerinin kalitesi, kullanımı ve tasarımı kadar fiyatları da kullanıcı dostudur. Numatic temizlik makinası fiyatları modelden modele göre değişikliğe uğrasa da muadil ürünlerine göre uygun fiyatlara sahiptir.

 

Numatic temizlik makineleri hakkında detaylı bilgi almak ve ürünlerin fiyat bilgisini öğrenmek için bizlerle 0312 394 75 00 sabit telefon üzerinden, 0555 800 39 50 cep telefonu üzerinden ve bilgi@edit.com.tr mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018