Lavor Marka Temizlik Makinaları Modelleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Lavor Marka Temizlik Makinaları Modelleri
Lavor Marka Temizlik Makinaları Modelleri

Lavor marka temizlik makinaları modelleri Türkiye olmak üzere birçok Avrupa ve Dünya ülkelerinde en çok tercih edilen temizlik markalarından birisidir. Endüstriyel temizlik alanında büyük başarılara imza atan Lavor marka kaliteli parçalarla ürünlerini üretmesi ve donanım açısından işletmelerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmesi Lavor marka temizlik makinalarına talebi de arttırdı.

 

Lavor marka temizlik makinaları bir temizlik personeli tarafından kontrol edilen, altında güçlü ve büyük fırçası bulunan endüstriyel temizlikte önemli yere sahip olan makinelerdir. Temizlik makinelerini incelediğiniz de arkadan itmeli ve binicili şekilde tasarlanan modeller görebilirsiniz. Lavor marka temizlik makinaları küçük ve orta boyutlu işletmeler için üretilmesinden dolayı sadece arkadan itmeli modelleri bulunmaktadır. Alt kısmında bulunan güçlü dönen büyük fırçaları kirli zeminleri hem yıkayıp hem de silmektedir. Büyük deterjan ve kirli su depoları makinenin içerisinde bulunur. Lavor marka temizlik makinaları modelleri hayatın her noktasında karşınıza çıkabilmektedir. Kaldırım temizliğinde, büyük zemine sahip salonlarda, hastanelerde, zemin temizliğinin yapılması gereken her alanda görmeniz mümkündür. Sahip olduğu büyük, güçlü fırçaları ve vakum motoru sayesinde bir insana göre 8 kat daha hızlı ve daha fazla verim alabilirsiniz.

 

Lavor Modelleri

Lavor modelleri genel olarak akülü ve elektrikli olmak üzere iki farklı seçeneğe sahiptir. Bu modeller arasında donanımsal açıdan da farklar bulunmaktadır. Modelleri incelerken size uygun olan modele karar vermek için blog yazılarımızı okuyabilir ya da bizimle iletişime geçerek en doğru kararı verebilirsiniz.

 

Lavor Akülü Temizlik Makinaları

  • Lavor Free Evo 50B
  • Lavor Dynamic 45B
  • Lavor Scl Quick 36 B

 

Lavor Elektrikli Temizlik Makinaları

  • Lavor Free Evo 50E
  • Lavor Dynamic 45E
  • Lavor Scl Quick 36 E
  • Lavor Sprinter ( Küçük zemin temizleme için uygun )

 

Hangi Lavor Temizlik Makina Modeli Size Uygun

Size uygun Lavor temizlik makinasına karar verebilmek için işletmenizin büyüklüğü bu kararda büyük önem taşımaktadır. İşletmenizin büyüklüğü 1300 m2 ile 1500 m2 arasında ise Lavor Free Evo akülü ve elektrikli modelleri sizler için uygun olacaktır. Büyük kirli ve temiz su tanklarıyla da uzun süreli temizliklerde zamandan tasarruf edebilirsiniz.

 

1000 m2 ile 1300 m2 arasındaki işletmeler için Lavor Dynamic modeli ihtiyaçlarınızı maksimum verimde karşılayacaktır.

 

Lavor Scl Quick modelleri ise kompakt yapısının sunmuş olduğu avantaj ile dar alanlarda maksimum hijyeni işletmelere sunmaktadır. Küçük işletmeler için uygun olan Lavor Scl Quick katlanabilen kolu sayesinde de depolama ve muhafaza açısından oldukça kolaydır. Dar alanlar için kullanımı uygun olan Scl Quick modellerinin yanında Lavor Sprinter modeli dar alanların temizliğinde kendi klasmanında en iyisi olduğunu söyleyebiliriz.

 

 

Lavor Sprinter laboratuvar, diş klinikleri eczane ve güzellik merkezleri gibi hijyene oldukça fazla dikkat edilmesi gereken yerlerde kullanılması gerekli olan bir modeldir. 2,8 litrelik temiz su tankına alkol baza sahip dezenfektan koyarak zemin temizleme işlemi esnasında ortamı dezenfekte de edebilirsiniz. 90 derece yatabilen tutma kolu sayesinde küçük boyutlu ofislerde masa ve koltukların altlarına kolayca girip çıkabilmektedir. Hijyenik olmayan paspas ve bu tarz zemin temizleme ürünlerinin kullanılmaması gerekir. Paspasların aksine Lavor Sprinter modeli temiz su kullanarak zemin temizliği yaparken zemin üzerinde bulunan toz ve kirleri kirli su deposuna aktarmaktadır. Kullanım, hijyen ve verimlilik açısından sizleri oldukça memnun edecek olan Lavor Sprinter modeli fiyat olarakta sizleri mutlu edeceğini söylemek isteriz.

 

Sizler de en çok tercih edilen temizlik markalarından olan Lavor markasının temizlik makinelerinden birine sahip olmak, zeminlerinizin daha kısa sürede temizlenip hijyenik olmasını istiyorsanız bizlere (0312) 394 75 00 sabit telefon, 0555 800 39 50 cep telefonu ve bilgi@edit.com.tr mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018