Labomat Yer Temizleme Makinası

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Labomat Yer Temizleme Makinası

Labomat Yer Temizleme Makinesi Nerelerde Kullanılır?

Yer temizleme makineleri arasında Labomat markası kaliteli parçalara sahip olmasıyla tercih edilir. Bu modern tasarımı olan temizleyici makinalar sayesinde günlük temizleme işlemlerini yapabilirsiniz. Yer temizleme ürünleri halı yıkama makinalarına göre benzersiz göstermektedir. Bu nedenden dolayı bazı yerlerde halı temizleme işlemi için de kullanılır. Ancak halı temizleme noktasında halıların yüzeyinde ipler bulunduğu için fırçalama ekipmanlarının kullanılması doğru olmayabilir. Bu nedenden dolayı halı yıkama meçi ürünlerinin kullanılması gerekir. Tek el ile kullanım sağlanan bu meç modelleri sayesinde temizleme işlemlerini kısa süreler içerisinde tamamlayabilirsiniz. Bu ürünler kullanılarak temizleme süreleri daha az zamana indirilmektedir. Endüstriyel alanlarda Labomat Yer Temizleme Makinaları Kullanılmaktadır.

 

Palex Ürünleri İle Temiz Alanlar Yaratın

Palex ürünleri arasında bulunan şarjlı peçetelik modelleri aktif olarak tercih edilir. Özellikle kurumsal yapıda olan firmaların bu modern ekipmanları kullanmış olduğunu gözlemleyebilirsiniz. İnsanların daha az zamanlarını harcamasına neden olan modeller kullanılmaktadır. İş sürecinde aktif rol oynayan önemli ihtiyaçların giderilme süresini en aza indirmektedir. Pratik yaşam içerisinde sürekli kullanılan bir cihaz olmaktadır. Bu nedenden dolayı elektrik ile bağlantısı bulunan şarjlı modelleri tercih edilir. Şarjlı olmasından dolayı kullanım esnasında dikkatli olunması gerekir. Su ile temas edilmemesi gerekmektedir. Temizlik ekipmanları konusunda bu ürünleri lavabo alanlarında kullanım sağlayabilirsiniz. Kullanıldığı alanı daha modern yapmak için tercih edilmektedir. Lavaboların yanı sıra mutfak alanlarında da kullanımı bulunur.

 

Fantom Süpürge Modelleri İle Temizlik

Fantom süpürge modelleri ile kaliteli temizlik yapabilirsiniz. Satın alma işleminden sonra servis ve değişim sağlayan firmamızdan bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Temizleme işlemlerini en aza indiren modellerimiz sayesinde şirketlerin kazanç elde etmesini sağlarız. Halı yüzeylerinde oluşan kirlerin detaylı olarak temizlenmesi gerekir. Bu noktada sıvı temizleme işlemi sayesinde su yardımıyla süpürme işlemi tamamlanır. Bu süpürge modelleri, otel alanlarında bulunan halıların temizliğinde de aktif rol oynar. Motor sayısının fazla olması, yoğun temizlik imkânı sağlar. Bu noktada emiş performansı yüksek olan modellerden birisinin özelliği 2200 mmSS olmaktadır. Bu noktada sizde kaliteli temizlik ürünlerini satın alma noktasında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018