Labomat Temizlik Makinaları Modelleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Labomat Temizlik Makinaları Modelleri
Labomat Temizlik Makinaları Modelleri

Labomat temizlik makinaları modelleri oldukça fazladır. Her ihtiyaca ve isteğe uygun olarak tasarlanan Labomat temizlik makineleri sizlere farklı farklı donanımlarda sunmaktadır. Bu donanımların hangilerine ihtiyacınızın olup olmadığına karar vermeniz için blog yazılarımızı da okuyabilir ya da bizlerle iletişim kurarak da destek alabilirsiniz.

 

Gün geçtikçe makineleşmenin artması hayatın her noktasında bizlere kolaylıklar sağlamaktadır. Aynı işi daha kısa sürede ve daha iyi düzeyde yapan makineler insan işgücünden tasarrufu performans artışına dönüştürmektedir. Temizlik makinelerine rağbet son 10 yılda artmakta ve bu artış kat ve kat daha fazla ilerlemektedir. Türkiye dahil olmak üzere birçok ülkede işyerlerinde görmeye başladığımız temizlik makinelerini artık sokaklarda da görmeye başlayacağız. Temizlik makineleri üretiminde birçok farklı marka bulunmaktadır. Bu markalar arasında kalite de ve fiyatta farklılıklar ilk başta göze çarpan bir detay olsa da temizlik makinelerinin özellikleri de göze çarpan bu detaylardan birisidir.

 

Labomat temizlik makinaları modelleri sayıca fazla olması her iş şartına uygun olarak üretilmesinden kaynaklıdır. Zemin temizliği, yürüyen merdiven temizliği gibi ihtiyaçlara uygun olarak üretilen modellerde birçok farklı seçeneklerde mevcuttur.

 

Küçük İşletmelere Uygun Labomat Temizlik Makinaları

Küçük ve orta işletmelerin zemin temizliği için seçmeleri gereken temizlik makinaları hakkında bilgi sahibi olması, doğru seçimin yapılması için önemlidir.

 

-Labomat 30 B Akülü Temizlik Makinesi

Labomat 30 B akülü temizlik makinesi küçük işletmeler için uygun olabilecek modellerden birisidir. Güçlü fırçalara ve 550w’lık fırça motoru sayesinde zemin üzerinde kalan tüm kirleri kolay bir şekilde temizlemektedir. 380w’lık vakum motoru ile tüm toz ve kirler kolayca temizlenirken düşük ses basıncı ile de çevreye hiçbir rahatsızlık vermemektedir. 24v / 100 Ah’lik aküsü ile 5 saatlik çalışma süresine sahiptir. Saatlik 1500 m2 zemin temizleme verimliliğine sahip Labomat 30 B ile zorlu kirlerle baş etmeniz oldukça kolay.

 

-Labomat 35 B Akülü Dar Alan Temizlik Makinesi

Dar alanların temizliği küçük ve orta boyutlu işletmelerin en büyük sorunudur. Doğru temizlik makinesi seçimi yapılmadığı takdirde dar zeminlerin temizliğini yaparken zorluk çekilir. Labomat 35 B akülü dar alan temizlik makinesi ise bu soruna sahip işletmelerin vazgeçilmezidir. Sahip olduğu kompakt yapısı sayesinde girinti ve çıkıntıya sahip zeminlere kolayca girip oradaki kirlere nüfuz edebilmekte. Kompakt yapısının altında duran güçlü fırça ve vakum motoruyla boyundan büyük işlere imza atmaktadır. 380 w’lık vakum motoru ve 400 w’lık fırça motoru ile saatte 850 m2 zemin temizleyebilmektedir. 4 saatte tamamen dolan 24 v / 35 Ah aküsü ortalama 3 saat temizlik olanağı sunmaktadır.

Orta İşletmelere Uygun Labomat Temizlik Makinaları

Ortalama 3000 m2 ye sahip işletmelerin zemin temizliğinde seçecekleri modeller Labomat markasının 55 B ve 55 E modelleri olacaktır. 55 B ve 55 E modelleri büyük işletmelerin de zemin temizliğini yapabilmesi nedeniyle yoğun tempoda çalışabilecek temizlik makineleridir.

 

-Labomat 55 B Akülü Temizlik Makinesi

Labomat 55 B güçlü motoru ve yüksek kapasiteye sahip aküsü ile orta ve büyük boyutlu işletmelerin zemin temizliği işleminde tercih edebileceği modellerden birisidir. Saatlik 2200 m2 çalışma verimliliğine sahip Labomat 55 B modeli 180 rpm fırça devir hızıyla da zemin üzerinde bulunabilecek tüm kirleri kolayca temizleyecektir. Ortalama 5 saat çalışma süresine sahip Labomat 55 B ekonomik olarak da sizlere büyük katkısı bulunacaktır.

 

Büyük İşletmelere Uygun Labomat Temizlik Makinaları

Temizlik makineleri arasında seçim yaparken zengin model seçeneğine büyük işletmeler de sahiptir. Depo, hastane, büyük otopark ve cadde sokaklar için binicili zemin temizlik makineleri kullanılabilir. Yüksek çalışma verimliliğine sahip bu modeller çalışma süreleri de oldukça uzundur. Yoğun temizlikler için birebir üretilmiş Labomat temizlik makinelerine buraya tıklayarak ulaşabilir ve modelleri inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018