Labomat SWP 950 Manuel Süpürücü

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Labomat SWP 950 Manuel Süpürücü

Labomat SWP 950 Manuel Süpürücü Temizleme Makinası

Labomat manüel sürücüsü olan temizlik sistemleri her alanda kullanılır. Hastane ve okul gibi insan sayısının çok fazla olduğu alanlarda kullanılmaktadır. 3000 metrekare alan sınırlarından daha fazla olan alanlarda aktif temizleme işlemlerini sağlar. Bu makinanın ön köşelerinde bulunan 95cm genişliğinde yuvarlak fırçaları ile en köşe alanları rahat bir şekilde temizleme yapabilirsiniz. Gelişen teknoloji desteği ile beraber üretilmektedir. Bu süpürge modelinin kullanımında binici bulunmamaktadır. Makinayı kullanan kişi temizleme esnasında itiş gücü ile makinayı hareket ettirmektedir. Süpürme ve fırçalama esnasında tozların havaya uçuşmasını önleyen ön ayakları bulunur. Bu sayede etrafa toz ve pislik yaymadan temizleme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu makinaların kullanımı farklı olduğundan dolayı kullanıcılara gerekli bilgiler verilir.

 

Profesyonel Süpürge Ürünleri İle İyi Temizlik

Profesyonel süpürge ürünlerini kullanarak inatçı lekeleri çıkartabilirsiniz. İnsanların ayaklarının dolaştığı yerler kısa sürede kirlenebilir. Ancak bu noktada bu makine içerisine özel kimyasal ürünleri koyulmaktadır. Kimyasal ürünleri ile uzun bir süre temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Hastanelerde kimyasalların kullanımında daha hafif kokulu olanları tercih edilir. Bu sayede temizlik yapıldıktan sonra alanda bulunan kişileri rahatsız etmez. Alanları kısa sürede temizlemek adına bir sürücüsü ile kontrol edilmelidir. Sürücü olarak aracın kullanan kişi, aracı itme gücü ile hareket ettirmektedir. Bu sayede kolay hareket ederek temizlik işlemlerinde sizlere yardımcı olmaktadır.

 

Temizlik Malzemeleri İle Temiz Alanlar

Temizlik malzemeleri kullanan temizlik esnasında ferah bir koku verebilirsiniz. Koklandığı zaman insan sağlığına olumsuz etki vermeyen ürünleri kullanmanız gerekir. Özellikle bu tür ürünler, lavabo yerlerinde kullanılır. Kökü kokuları maskeleme özelliği sayesinde bu alanların kokusu bir anda değişir. Sizde bu ürünleri güvenilir olarak tercih edebilmek adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. Temizlik sektörü içerisinde, tecrübeli iş sistemlerini bir arada yürüten bir firma olmaktayız. Firmamızın temizlik ürünlerini ve hizmetlerini sunduğu web sayfası da bulunur. Web sitemiz üzerinden bu ürünlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz ürün hakkında bilgi alabilmek adına kurumsal mail üzerinden de ulaşabilirsiniz. Daha yaşanılabilir bir dünya için temizlik herkesin görevi!

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018