Labomat SWP 180 B Binicili Akülü Süpürücü Birçok Alanda Kullanılıyor

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Labomat SWP 180 B Binicili Akülü Süpürücü Birçok Alanda Kullanılıyor

Labomat SWP 180 B Binicili Akülü Süpürücü Birçok Alanda Kullanılıyor

Labomat SWP 180 B binicili akülü süpürücümüz binicili temizleme makinası konusunda oldukça iyidir. Çalışma genişliği yüz santim. Ürünümüz sokak, kaldırım, otopark şeklindeki geniş alana sahip açık hava işletmeleri için oldukça ideal olan güçlü bir süpürücüdür. Özellikle de sokak süpürücüsü olarak ve kaldırım süpürücüsü olarak belediye, kamu kurumların oldukça kullanılan bir üründür. Bu nedenle de en fazla tercih edilen ürünlerimiz arasında yerini alır. Çünkü kullanım alanı en geniş süpürücü çeşidimizdir.

 

Labomat SWP 180 B Binicili Akülü Süpürücü Özellikleri Nelerdir?

Zemin temizleme makinası konusunda herhangi bir sorun yaşanmayan ürünlerimizdendir. Ana fırçasının çalışma genişliği bin mm. Yan fırçasının çalışma genişliği altı yüz mm alanı kapsar. Ürünümüzün çalışma genişliği on üç bin metre karedir. Eğim kapasitesi maksimum yüzde on beştir. Ürünümüzün çöp haznesinin kapasitesi yüz seksen litredir. Yedi metre karelik bir alanı filtreleme özelliğine sahiptir. Ana fırçasının motoru bin volt değerindedir.

 

Labomat SWP 180 B Binicili Akülü Süpürücü Kapasitesi Nedir?

Yan fırçasının motoru doksan volt değerindedir. Ürünümüzün yürüyüş motoru bin beş yüz volt değerine sahip. Aküsü otuz altı volt kapasitesine sahiptir. Ürünümüzün aküsünün şarj edilme süresi sekiz saattir. Ürünümüzün gösterdiği maksimum çalışma süresi ise beş saattir. Koli ile beraber ürünümüzün ağırlığı yedi yüz seksen dört kilogram değerindedir.

 

Labomat SWP 180 B Binicili Akülü Süpürücünün Diğer Çeşitleri Nelerdir?

Zemin temizleme otomatı kolay bulunan ve güvenilir bir ürün olması nedeniyle en fazla tercih edilen ürünlerimiz arasındadır. Bu nedenle de ürünümüzün farklı çeşitleri de vardır. Zemin bakım cilalama ve halı yıkama makinesi sayesinde zor bulunan bütün zeminlerin temizlenmesi sağlanır. Zemin temizleme ürünümüz sayesinde zeminlerde rahat ve kolay bir temizlenme sağlanır. Arkadan itmeli zemin temizleme çeşidi ile beraber istenilen her alanın rahat bir şekilde temizlenmesi sağlanarak etrafta toz ve kir görüntüsü bırakmaz. Ürünlerimizin hepsi oldukça kullanışlı ürünlerdir. Bu nedenle de kamu başta olmak üzere her alan da kullanımı sağlanır. Ürünlerimiz de herhangi bir sorun yaşamazsınız. Çünkü ürünümüzün üretim aşamasında önemli olan her türlü durumu göz önünde bulundururuz.

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018