Labomat Swp 130 B Binicili Akülü Süpürücü

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Labomat Swp 130 B Binicili Akülü Süpürücü

Labomat Swp 130 B Binicili Akülü Süpürücü

 

Labomat Swp 130 B Binicili süpürücü eğimli olan alanlarda dahi kullanıma uygundur. Bu anlamda güçlü motorundan kaynaklı pek çok yerin temizliğinde kullanılması esas alınmakta. Örnek verecek olursak otopark ya da fabrika açık alanlarının temizlenmesine yönelik temin ediliyor. Bunların dışında kaldırımların ya da parkların temizliğinde de kullanılması söz konusudur. Labomat Swp 130 B binicili akülü süpürücü, rakipsiz olan süpürücü modellerinden bir tanesidir. İlk etapta öne çıkan özelliklerinden söz etmek gerekirse;

 

  • Güçlü motorundan kaynaklı olarak kullanımı bir hayli rahat olmakta.
  • Çöp hazes tam olarak 130 lt olduğu için de tercih halindedir.
  • 10 bin m2 saatlik verime sahip olması da bir diğer önemli özelliğidir.

 

Labomat Swp 130 B Akülü Süpürücü Özellikleri

 

Labomat Swp 130 B binicili akülü süpürücü hem ana hem de yan fırçaları üzerinden geniş çalışma gücüne sahiptir. Bunun için ilk etapta çalışma genişliğine göz atılabilir. Şöyle ki ana fırçalar üzerinden 800 mm temel alınıyor. Yan fırçalara yönelik ise bu değerin 400 mm x 2 olduğunu belirtmek gerek. Hemen arkasından çalışma verimliliği yani saati geliyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi saatin 10.000 m2 / saat olarak temel alınması da ön plana çıkmasına etki etmekte.

 

Yine önceden söylediğimiz gibi eğimli olan alanlarda da kullanıma uygun olan makinalardan bir tanesidir. Labomat Swp 130 B süpürücü için temel alınan maksimum eğim oranı ise %15 şeklindedir. Böylece eğimli park ya da kaldırımların temizliğinde de kullanıma uygun olması sağlanıyor. Ana fırça motoru tam olarak 800 w olarak tasarlanmıştır. Yani güçlü motoro ile rahat kullanılan ve derinlemesine temizlik sağlayan sürücüler arasında yerini almakta.

 

Labomat Swp 130 B Binicili Süpürücü Aküsü Hakkında

 

Binicili olmasından dolayı akü özelliklerini de incelemeniz faydalı olacaktır. Labomat Swp 130 B akülü süpürücü adına 48 v / 120 ah olacak şekilde akünün sunulması sağlanmakta. Akünün şarj süresinin ise sadece 7 h olduğunu belirtmek gerek. Çalışma süresinin de maksimum olarak 5 h şeklinde temel alınması sağlanmakta. Beraberinde bizden alacağınız ürüne yönelik koli niteliklerine göz atabilirsiniz. Profesyonel tercihlerde bulunmak isteyenler firmamız üzerinden alışverişlere yer veriyor. Neticesinde özel kolileri üzerinden ürünlerin temin edilmesi sağlanmaktadır.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018