Labomat Nedir? Nasıl Kullanılır?

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Labomat Nedir? Nasıl Kullanılır?

Labomat Nedir? Nasıl Kullanılır?

Labomat makineleri bir diğer adı ile zemin temizleme makineleri olarak da bilinmektedir. En kısa sürede verimli ve sorunsuz bir biçimde süreci devam ettirmek için doğru noktadasınız. Firmamız tarafından piyasaya çıkarılan tüm ürünler sizin için özel şekilde tasarlanmıştır. Ürünlerimizin her biri direkt olarak Avrupa Standartlarında üretilmektedir. Bu alanda satışa çıkarılmadan hemen önce gerekli olan denetimlerden geçirilmesi elde edilecek olan niteliği artırmaktadır.

Geniş Alanların Temizliğini Tamamlayın

Labomat modellerinin özellikle otellerde ve geniş alanların temizliğinde muntazam bir yere sahip olduğu görülmektedir. Siz de geniş alanların tek bir aksaklık dahi olmadan temizlenmesini isterseniz labomat seçenekleri oldukça nitelikli bir seçim olacaktır.

Ürün ile alakalı herhangi bir sıkıntı meydana gelirse direkt olarak firmamızın temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerin verimliliği kadar garantili yapısı da göz doldurmaktadır. Bu garantili yapı sizin için verimliliği de beraberinde getirecektir. Üründe sorun sizden kaynaklanıyorsa garanti tarafından bu hasar karşılanmayacaktır. Fakat sistemden kaynaklanan bir durum ve sorun söz konusu ise direkt olarak garanti kapsamında incelemeler yapılacaktır.

Hijyenik Midir?

Ürün satın alım aşamasında en sık akla gelen detayların başında hijyenik midir sorusu geliyor. Bu alanda yerlerde mikropların ve lekelerin en aza indirilmesi için muhteşem bir performans sergilenmektedir. Hijyeniklik ile alakalı tek bir aksaklık dahi meydana gelmeyecektir. Özellikle birden fazla kişi tarafından kullanılan toplu alanlarda hijyenin sağlanması daha zordur.

  • İtmeli zemin temizleme aracı
  • Akülü zemin temizleme aracı
  • Binicili zemin temizleme cihazı

Bu ürünlerin fiyat aralığı da makul seviyesi ile göz doldurulmaktadır. Tasarruflu ve nitelikli bir satın alım tamamlayabilirsiniz.

Yetkililerimiz ile İletişime Geçin!

Labomat makinelerinin kullanımından başlayarak işleme alınmasına kadar her alanda gerekli olan tüm detaylar hazırlanmaktadır. Tüm verilerin satın alım aşamasında size iletileceği belirtilmektedir. Siz de kısa sürede yetkililerimizi ile iletişime geçerek olumlu/olumsuz yorumları dile getirebilirsiniz. Firmamız tarafından en net şekilde önemsenen hususların başında kesinlikle kullanıcı yorumları gelmektedir. Sizin memnuniyetinizin ve satış sonrası desteğin üst seviyeye çıkması için büyük çaba sarf edilmektedir.

 

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018