Labomat Modelleri, Fiyatları ve Ürünleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Labomat Modelleri, Fiyatları ve Ürünleri

Labomat Modelleri, Fiyatları ve Ürünleri

Labomat Fantom markasının çıkardığı ve endüstriyel temizlikte çok önemli ve öncü bir ürün olan zemin temizleme makinası markasıdır. Zemin temizleme makinaları endüstriyel temizlik ürünleri içerisinde kendine çok büyük bir yer edinmektedir ve çok tercih edilmektedir. Zemin temizleme makinaları bir kişi tarafından idare edilen tekerlekli altında büyük bir fırçası olan büyük makinalardır. Altındaki dönen büyük fırçası ile zemini hem yıkar hem de siler. Büyük haznelerine deterjan doldurularak çalışma prensibi vardır. Diğer temizlik makinaları gibi elektrikle çalışmaktadır.

Labomat zemin temizleme makinalarını tüm endüstriyel alanlarda kullanıldığını görmek mümkün. Büyük zemini olan salonlar, fuar alanları, hastaneler, fabrikalar, lokantalar, temiz alan olması gereken bölgeler gibi çok fazla alanda kullanılabilir ve üstün temizlik ve verim sağlar.

Labomat Modelleri

Labomat modellerinin başlıca olanları şunlardır:

Arkadan İterek Çalışan Zemin Temizleme Makinaları

  • Labomat 30E
  • Labomat 30B
  • Labomat 55B (aynı zamanda akülüdür.)

Binicili ve Akülü Zemin Temizleme Makinaları

  • Labomat 75B
  • Labomat 140B
  • Labosweep 130B

Labomat Ürünlerinin Fiyatları

Labomat ürünleri bahsettiğimiz üzere çok çeşitli ihtiyalara hizmet vermektedir. Binicili, arkadan iterek kullanılan modeller olduğu gibi, sadece cilalayan hem cilalayıp hem süpüren ya da tüm özelliklere sahip olan temizleyici makinaları labomat ürün gamında bulmak mümkündür. Labomat ürünlerinin fiyatlarını inceleyecek olursak fiyatlar elbette ev tipi olanlar gibi olmayacaktır. Ancak fantom markasının bu anlamda da diğer rakiplerinden çok daha uygun olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Almak istediğiniz ürünün özelliklerine ve kalitesine bağlı olarak fiyatlar farklılık göstermektedir. En iyi fiyat bilgisi elbette firmanın kendisinden ya da bayiliklerden alınabilir. Ancak kabaca bilgi vermek gerekirse fiyatların 3000 türk lirasından başladığını ve yukarılara çıktığını görmek mümkün. Ortalama bir ürün almak istediğimizde yaklaşık olarak 8000 ila 10000 türk lirasını gözden çıkarmamız gerekiyor. Elbette firmamız için yaptığımız bu yatırım karşılığını sonuna dek alacaktır.

Labomat ürünlerini kullandığımızda firmamız ya da temizlemek istediğimiz alanı uygun ve ve en etkili biçimde temizleyebiliriz. Hijyenik ve tertemiz bir ortam yaratmak labomat ürünleri ile mümkündür.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018