Labomat 55b Yer Temizleme Makinası

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Labomat 55b Yer Temizleme Makinası

Labomat 55 b Yer Temizleme Makinası Nerelerde Kullanılır?

Yer temizleme işlemi yapan ürünler arasında bu markanın özel modellerini tercih edebilirsiniz. Bu ürünleri aktif olarak insanların bulunduğu tüm alanlarda kolay kullanım özelliği olmasından dolayı tercih edebilirsiniz. Modern tasarımı olan modelleri sayesinde farklı bir alanda saklamanıza gerek kalmaz. Her alana uyum sağladığı için küçük yerlerde bulundurabilirsiniz. Bu ürünler otellerde sürekli olarak kullanılır. Otel alanlarından birisi olan dinlenme yerlerinin temiz durumda olması çok önemli bir konu olmaktadır. Bu nedenden dolayı kısa süreler içerisinde temizleme imkânı sağlayan bu kat arabası modellerini tercih edebilirsiniz. Akü ile çalışma yaptığından dolayı akülerin şarj olma süreleri vardır. Belirli bir süre şarj işlemini yaptıktan sonra rahat bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Şarjdan aldıktan sonra 4 saat boyunca kesintisiz temizleme işlemini yapabilirsiniz.

 

Carpex Ürünleri İle Daha Temiz Alan

Carpex ürünleri ile daha temiz ortak kullanım alanları oluşturabilirsiniz. Bu alanlardan birisi olan tuvalet ve lavaboların içerisinde yerleştirilen kâğıt mendil kutuları bulunur. Carpex markanın güzel modelleri sayesinde bu alanların daha modern yapıda olduğunu fark edebilirsiniz. En çok tercih edilen modelleri arasında otomatik peçetelikler bulunur. Bu ürünler otomatik model olduğu için pratik yaşamda rahat kullanım sağlar. Kaliteli yapısı sayesinde darbelere karşı dayanıklı olmaktadır. Bu ürünlerin yanı sıra sıvı sabun dispenserleri bulunur. Bu sıvı sabun ürünleri ile temizliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda el temizleme köpüğü dispenserleri de yine büyük alanlarda kullanılmaktadır.

 

Otomatik Halı Yıkama Makinası Modelleri

Otomatik halı yıkama makinası modelleri ile zemin temizliği yapabilirsiniz. Zemin temizleme işlemini yapan modellere kıyaslama yapıldığında farklı donanımlara sahip olmaktadır. Halı temizleme işleminde kullanılan özel temizleyici deterjanlar ile derinlemesine temizlememe uygulamaları yapılmaktadır. Sizde bu alanda ortaya çıkan ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefon numaralarımız üzerinden arama sağlayarak konu hakkında fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Temizleme işlemleri sırasında tam kontrol sağlayan makine modellerimiz sayesinde temizlik işlemleri artık eğlenceli hale gelmektedir. Web sitemiz üzerinden ulaşım sağlayarak ürün gruplarını inceleyebilirsiniz. Kaliteli ürünlerin tek adresi olan firmamızda, bayilik hizmeti de sunulur.

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018