Kullanışlı Halı Yıkama Meçi İlgi Topluyor

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Kullanışlı Halı Yıkama Meçi İlgi Topluyor

Halı yıkamak bundan kısa bir süre önce adeta bir işkence gibiydi. Ancak yeni teknoloji sayesinde bu durum bir sorun olmaktan çıktı. Artık birçok işletme, halı yıkama hizmetini oldukça gelişmiş olan ürünler üzerinden vermekte. Bu noktada halı yıkama meçi öne çıkmakta. Son derece kullanışlı olan cihaz sayesinde hem zamandan tasarruf edebilir hem de halıların kısa sürede temiz hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Halı Yıkama Meçi Özellikleri Nelerdir?

  • Halı yıkama meçi özel bir şekilde üretilmiştir.
  • Her ne kadar bir elektrik süpürgesini andırsa da, daha farklı bir tasarıma imza atılmıştır.
  • Rengi mavidir ancak hem tutamak yeri hem de temizleme alanının üstündeki haznede siyah renk öne çıkar.
  • İki tane tekerlek üzerinde durur.
  • Tutulacak olan yerde, farklı işlemleri yapmanızı sağlayan düğmeler vardır.
  • Ürünün alt kısmından haznenin olduğu yere kadar uzanan bir kablo dikkat çeker.
  • Gerekli suyu alabilmesi için yüksek kapasiteli olarak tasarlanmıştır.
  • Alt kısmı halı üzerindeyken, hiçbir şekilde zarar vermez ve yıkama işleminin çok başarılı bir şekilde bitirilmesini sağlar.
  • Bunun yanı sıra ağır değildir ve kolaylıkla hareket ettirilebilir.

Halı Yıkama Meçi Nasıl Kullanılır?

Halı yıkama meçi kullanımı son derece kolaydır. Buna göre ilk olarak temizlenecek olan halılar serilir. Düz bir zeminde olması şarttır. Ardından gerekli kimyasal ve sularla beraber makine çalıştırılır. Tek bir görevli tarafından kullanılabildiğini hemen söylemek lazım. Alt kısım, halı üzerinde dairesel hareketler çizer. Böylelikle ürüne nüfuz etmiş olan her türlü leke, yabancı madde, mikrop, bakteri ve kir öldürülmüş olacaktır. Bu işlemin süresi ise halının büyüklüğüne göre farklılık gösterir. Ortaya çıkan sonuç ise beklentilerin çok üstündedir.

Halı Yıkama Meçi Nerelerde Kullanılır?

Günümüzde birçok farklı işletmenin, halı yıkama alanında faaliyet gösterdiğini görmekteyiz. Bu şirketler, halı yıkama meçi sayesinde çok büyük bir avantaj elde edebilirler. Her şeyden önce kendilerine verilen ürünün temizlenme süresi düşer. Bunun yanı sıra halı, yıkama sonrasında ilk günkü berraklığına kavuşur.

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018