Küçük İşletmeler Hangi Halı Yıkama Makinesini Tercih Etmelidir?

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Küçük İşletmeler Hangi Halı Yıkama Makinesini Tercih Etmelidir?

Küçük İşletmeler Hangi Halı Yıkama Makinesini Tercih Etmelidir?

Halı yıkama işine yeni başlıyorsanız ve küçük bir işletme kurmak istiyorsanız ürün tercihi yaparken zorlanabilirsiniz. Edit Temizlik olarak sizlere en kaliteli halı yıkama makinesi tedariki yapmak için varız. Ancak sektörde tecrübesizseniz kafanızda pek çok soru olacağı malumdur. Bu soruları gidermek amacı ile hazırladığımız içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Öncelikle satın alınacak olan halı yıkama makinesi bulunduğunuz ortamla uyumlu olmalıdır. Şayet işletmeniz metre kare bakımından oldukça küçükse daha ufak çaplarda makine tercih etmelisiniz. Ayrıca makinelere ayıracağınız bütçe de bu konularda belirleyici etken olabilir. Marka ve modelden önce ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalısınız.

Makinenin Teknik Özellikleri İle İlgilenin

İşletmeniz her ne kadar küçük ölçekli de olsa zamanla büyütebileceğinizin hayalini kuruyorsunuz değil mi? Halı yıkama makinesi almadan önce bu hayalinizi bir kez daha gözden geçirin. Teknik özellikler bakımından donanımlı bir makine sahibi olmanız, makinenizi ilerde de kullanmanız hususunda sizlere yardımcı olacaktır. İşletmeniz küçük de olsa alacağınız manuel makineler sizlere personel masrafı çıkaracaktır.

Otomatik ya da tam otomatik makineler her ne kadar fiyat bakımından pahalı olsa da daha az personelle iş görmenize yardımcı olacaktır. Kısa sürede yapmış olduğunuz yatırımı böylece amorti eder ve her ay çalışan personellerinize maaş vermek, sigorta yatırmak gibi ekstra masraflar ödemenize gerek kalmaz.

Peki Hangi Yıkama Makinesi?

Tam otomatik ya da otomatik makineler pek çok özelliğin bir araya getirildiği aletlerdir. Halı yıkama makinesi ile sadece yıkama işlemi mi yapacaksınız, yoksa kurutma vb. işlemler de yapmak istiyor musunuz buna karar vermelisiniz. Edit Temizlik olarak satışını yaptığımız makinelerin hepsi işinizi görecektir. Küçük çaptaki işletmeler bu gün otomatik makine tercihi yapıyor.

Ayrıca son zamanlarda raylı makineler de çok fazla tercih ediliyor. Bu makineler enerji ve su tasarrufu sağladığından dolayı çok fazla işletme sahibi raylı makine alıyor. İşyeri ihtiyaçlarınızı ve müşteri taleplerinizi göz önünde bulundurarak firmamızdan en uygun halı yıkama makinesini temin edebilir ve müşterilerinize talep ettikleri hijyeni sunabilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018