Koltuk Yıkama İşi Yapmak İsteyenlere Öneriler

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Koltuk Yıkama İşi Yapmak İsteyenlere Öneriler

Koltuk Yıkama İşi Yapmak İsteyenlere Öneriler

Bahar temizliği adı altında başlayan etkinliklerde ciddi paralar kazanabileceğinizi biliyor musunuz? Halı yıkamadan sonra en çok gelir getiren işlerden bir tanesi olarak sizlere koltuk yıkama işi öneriyoruz. Bu gün ek iş olarak dahi pek çok kişi tarafından yapılmaktadır. Sadece evlerde değil, işyeri, araç ve toplu taşıma araçlarının dahi koltuklarını yıkayarak kar elde edebilirsiniz.

Bu işten ne kadar para kazanırım diyorsanız, bu durum tamamen belirlemiş olduğunuz fiyat politikası ile alakalı bir durumdur. Ayrıca gelir ve gider oranlarını iyi hesap ederek işe başladığınızda koltuk yıkamanın ciddi bir gelir kapısı olduğunu söylemek mümkündür. Az sermaye ile getirisi yüksek bir iş arıyorsanız bu iş tam da size göre!

Koltuk Yıkama İşi Ne Kadar Kazandırır?

Koltuk yıkama işinin çok gelir getirici olmasının sebeplerinden bir tanesi giderlerinizin az olmasıdır. Halı yıkama gibi, koltuk yıkatmak isteyenler sizlere başvurduğunda koltukları yıkamak için ev ya da iş yeri ortamına gidersiniz. Yani su ve elektrik gideriniz olmaz. Koltuk yıkama işi için sadece bir koltuk yıkama makinesi ve gerekli olan deterjanları temin edersiniz. Ayrıca adreslere giderken ulaşım size ait olacağı için bunu da gider kalemlerine eklemek gerekir. Yıkamış olduğunuz koltuk sayısına göre az giderle çok büyük meblağlar kazanabilirsiniz.

Koltuk Yıkama İşi İçin Gerekli Ekipmanlar Nelerdir?

Ayrıca Edit Temizlik firmamızdan temin edeceğiniz halı yıkama makineleri ile işinizi büyüterek hem halı hem de koltuk yıkayabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte halı ve koltuk yıkama makineleri de çok çeşitli özellikler ile donatılmıştır. Koltuk yıkama işi için öncelikle bir koltuk yıkama süpürgesine ihtiyacınız olacak. Bu süpürge deterjanlı suyu koltuğun yüzeyine gönderecektir.

Ayrıca üretilen buharlı koltuk yıkama makinelerinde deterjan dahi kullanılmasına gerek kalmadan etkin temizlik sağlamak mümkündür. Kimyasal maddelerin zararlarından korunmak amacı ile buharlı makineler son yıllarda tercih edilmektedir. Yani düşük bir yatırım ile para kazanmak istiyorsanız sadece makine temin ederek bu yola çıkabilirsiniz. Müşteri potansiyeli elde ettikten sonra karınız daha da artacaktır.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018