Kat Temizlik Arabaları Hangi Alanlarda Kullanılır

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Kat Temizlik Arabaları Hangi Alanlarda Kullanılır

Kat Temizlik Arabaları Hangi Alanlarda Kullanılır

İçeriğine bakıldığında wc temizliği başta olmak üzere, oda temizliği ve kat temizliği için gerekli olan tüm ekipmanların barındığı temizlik amaçlı kullanılan bir tür pratik arabadır. Büyük işletmelerin belli bir düzen çerçevesinde temizliğe ihtiyacı olan katları ve odaları bu arabalar sayesinde daha estetik bir şekilde yapılmaktadır. Örneğin okul, hastane, otel, tatil köyü, rezidans gibi alanlarda son derece kat arabası uygun kullanıma sahiptir.

 

Temizlikte Zaman Kazandıran Ürünler

Üzerinde bulunan bölmelere ihtiyaç anında gerekli olan tüm malzemeleri muhafaza eden bu arabalar müşterinin zaman kaybetmeden ihtiyacının karşılanmasına destek olmaktadır. Yine müşteri ihtiyacının karşılanması firmanıza olumlu olabilecek geri dönütlere de sebep olmaktadır. Firmamız pek çok temizlik ekipmanının dışında, wc temizlikleri sırasında karşılaşma ihtimalinizin yüksek olmasını düşündüğü lavabo için yer temizleme makinası parçaları satışını da yapmaktadır.

 

Kat Temizlik Arabalarında Mutlaka Olması Gereken Ekipmanlar

Ön kısmında ıslak ve kuru olmak üzere mop takımları vardır. Aracın hemen yanında vakum bulunmaktadır. Yine paspas presi ve arabası ile pek çok kolaylıkla halledilebilmektedir. Firmamız üreticiliğini ve satışını yaptığı bu araçların üzerinde uyarıcı ve bilgilendirici bir köşeye de yer vermiştir. Örneğin ıslak zemin işareti silinen bir yerin üstüne basılarak kayıp düşmelere karşı önlem amaçlı arabada taşınmaktadır.  Yine araçta sprey, fırça ve faraj gibi aparatlar asılı durmaktadır. Raflarında ise ayrı ayrı pek çok temizlik malzemesi bulunmaktadır. Fayans temizleyicilerden temizlik malzemeleri  kirli bölümü, çöp poşeti ve tuvalet kâğıtlarına firmamız tarafından destek olunmaktadır.

 

Kat Temizlik Arabası Yerleşim Planı

Her birim için ayrı ayrı üretimini gerçekleştirdiğimiz kat arabaları fonksiyonel olarak da pek çok ihtiyaca cevap vermektedir. Bu anlamda 20 yıldır hizmet veren firmamız her türlü müşteri memnuniyeti için kolaylıklar sağlamıştır. Firmamız hastaneler ve hasta odaları, resmi kurum ve kuruluşlar, gibi yerlerde temizlik personeli için ayrı opsiyon özellikleri olan temizleme aracı hazırlamıştır. Bu sayede içerisinde bulunan tüm makine ve ekipmanlar derli toplu durabilecektir. Plastik gövdeli, ahşap gövdeli ve metal gövdeli gibi çeşitlerinin de olduğu temizlik arabalarımız, , yedek parça ihtiyacınızı da karşılamaktadır. Bizi takip ederek yapılan yenilikleri anında görebilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018