Kat Servis Temizlik Araba Kullanım Alanları Ve Özellikleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Kat Servis Temizlik Araba Kullanım Alanları Ve Özellikleri

Kat Servis Temizlik Araba Kullanım Alanları Ve Özellikleri

Günümüzde pek çok işletme sahibinin kat hizmetleri sırasında ihtiyaçları karşılamak için kat servis temizlik arabaları kullanılmaktadır. Özellikle otel, hastane, tatil köyü ve yurtlarda karşılaştığımız bu arabalar son derece pratik çözümler sunarak kullanıcıyı memnun edebiliyor. Hareketli yapısı, frenli ve tamponlu tekerlekleri sayesinde çarpmalara karşı dayanıklılık gösteren bu ürün sessiz araç tipleri arasında yer alır. Yukarı ve aşağı şekil almış düzlemlerde bile frenli ayakları sayesinde sabitlenebilen bu arabalar, ergonomik ve modüler yapısıyla kullanıcının neredeyse tüm işlerini kolaylaştırır.

 

Isıya Dayanıklı Temizlik Arabaları

Ürünün hammaddesine bakıldığında poli propilen malzemeden destek alan firmamız üretim tesislerinde kimyasal madde ve ısıya dayanıklılık oranını test ederek piyasaya sunmuştur. İki taraflı gövdeye sahip olan bu arabalar pek çok raf seçeneği ile de kullanıcının pek çok işi aynı anda yapabilmesine yardımcı olmaktadır. Firmamızı tercih ettiğinizde bu araçla ilgili teknik destek ekibimizin kat arabası bürosunun da hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

Kat Servis Arabalarının Opsiyonları

Kat servis temizlik arabalarımız 60 lt. çamaşır bölmesiyle 2 farklı kullanım imkanı sunmaktadır. İç ve dış mekân kullanımlarına tamamen uygun olan bu arabalar firmamız tarafından toptan veya perakende satışa çıkarılmıştır. Opsiyonel olarak pek çok ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bu kat temizlik arabaları gövde yapısının plastik olması nedeniyle paslanma yapmadığı görülmektedir. Su ile yapılan temizliklerde de gövde yapısının sunduğu imkânları mutlaka denemelisiniz. Su ile yapılan temizliklerde tüm parça ihtiyacını karşılayan bu arabalar, 43, 73, 53 gibi değişebilen türleriyle kullanıcıyı memnun edebilmektedir.  350 kg a kadar taşıma kapasitesi olan bu arabalar, temizlik malzemeleri hizmetiyle de sizleri memnun edebilmektedir.

 

Temizlik Ekipmanlarının En Kullanışlı Olan Ürünü

Geri dönüşüm çöp kovası her ne kadar ihtiyaç gibi görülmese de günümüzde çıkan arızaları engellemek adına mutlaka temin edilmesi gereken ek bir parçadır. Bu sebeple firmamızdan endüstriyel ekipmanları, temizlik ekipmanları ve kimyasalları satın alabilirsiniz.  Ayarlanabilir gövdeye sahip olan temizlik arabalarımızın değişen raf sayısı, raf yapısı ve çekmece desteğinden yardım alınarak ihtiyaçlarını tamamlamaya birebir araçtır. Yıllardır bu alanda hizmet veren firmamızın desteğinden sizlerde vakit kaybetmeden yararlanmalısınız.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018