Kat Arabasının Farklı Kullanım Alanları

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Kat Arabasının Farklı Kullanım Alanları

Kat Arabasının Farklı Kullanım Alanları

Hastanelerin, otellerin ya da işletmelerin kat temizliğinin hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmesi için kat arabası kullanılır. Kolayca hareket eden bu arabalar temizlik işlemlerinin en kısa sürede tamamlanmasını sağlar. Kat arabalarında oda, tuvalet ya da kat temizliği için kullanılacak olan tüm malzemelerin konulabilmesi için bölümler yer alıyor. Bu depolama alanları sayesinde sürekli malzeme taşıma ihtiyacı da ortadan kalkıyor.

Edit temizlik firması olarak en kullanışlı ve dayanıklı kat arabalarının satışını yapmaktayız. Firmamızda bulunan kat arabaları plastikten yapıldıkları için su gereken temizliğin de yapılabilmesini olanaklı kılıyor. Plastik olması paslanma gibi sorunların yaşanmasının da önüne geçiyor. Firmamız güvencesi ile satılan ürünlerin satın alınabilmesi için internet sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan biri kullanılarak bizimle irtibata geçilebilir ya da mağazalarımız ziyaret edilebilir.  

Kat Arabası Çeşitleri

Temizlenecek alanın büyük olduğu tatil köyleri, alışveriş merkezleri, hastane gibi yerlerde temizlik işleminin hızlı bir şekilde yapılabilmesi için kat arabasına ihtiyaç vardır. Bu araba sayesinde temizlik için ihtiyaç duyulan tüm malzemeler temizlik ekiplerinin ellerinin altında olacaktır.

İşleri oldukça kolaylaştırmasından dolayı kat arabaları neredeyse her firma tarafından kullanılır. Farklı çeşitlerde kat arabalarının da olmasından dolayı ihtiyaca göre satın alınacak kat arabası da değişebilir. Firmamızda da 50’den fazla farklı çeşitte kat arabaları mevcuttur. Müşterilerimize sağladığımız tüm kat arabaların üretiminde Poli Propilen malzemesi kullanılmıştır. Bu da kat arabaların kimyasal maddelere ve ısıya dayanıklı olmasını sağlıyor.

Zeminin silinmesi gerektiği durumlarda alınacak kat arabaları ile çöp toplayıp odalardaki eksik ürünlerin konulması için kullanılacak kat arabaları bir değildir. Bazı arabalarda cep sayısı fazladır. Bu arabalar temizlik sırasında çok malzeme kullanılacaksa oldukça faydalı olacaktır.

Bir başka kat arabasında ise yerlerin silinebilmesi için deterjanlı suların konulabilmesi adına alan vardır. Ayrıca süpürge ya da faraş gibi malzemelerin yerleştirilebilmesi için de yerler bu arabalarda mevcuttur.

Edit Temizlik olarak sağladığımız ürünler hakkında detaylı bilgi için internet sitemize göz gezdirebilirsiniz. Hangi kat arabasına ihtiyaç varsa onun siparişini verebilmek için de bayiliklerimizi ziyaret edebilisiniz. 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018