Kat Arabası Temizlik Yaparken Pratik Sağlar Mı

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Kat Arabası Temizlik Yaparken Pratik Sağlar Mı

Kat Arabası Temizlik Yaparken Pratik Sağlar Mı?

Kat arabası başta hastane olmak üzere pek çok alanda kullanılan arabalara verilen isimdir. Hastane kat arabaları kat temizliğinde ve katlara yük taşıma işlerinde çok pratiktir ve büyük kolaylık sağlar. Kat arabalarının birçok avantajı vardır ve hem hasta sağlığı açısından hem de personel açısından çok büyük rahatlık sağlar.

Hastane kat arabaları oldukça büyüktür ve tekerlekli sistem ile çalışır. Modeline göre 6-8 adet bölmesi vardır ve bu bölmeleri farklı amaçlar doğrultusunda kullanabilirsiniz. Bu bölmelere temizlik malzemeleri koyabilirsiniz.

 

Hastane Kat Arabası Özellikleri

Temizlik malzemeleri koymak için birebir avantajlı olan hastane kat arabası tekerlekler sayesinde kolayca sürülebilir. Kat arabaları sürme esnasında hiçbir şekilde gürültü çıkarmaz ve kimseyi rahatsız etmez. Aynı zamanda tamponlu olan kat arabaları taşıdığı onca yüke rağmen hiçbir şekilde sekme yapmaz.

Hastane kat arabalarında fren sistemi de mevcuttur ve fren sistemi sayesinde kullanıcı istediği gibi arabayı sürebilir veya durdurabilir. Temizlik yaparken fren sistemi kullanıcıya büyük kolaylık sağlar. Kat arabasının tekerleklerinde fren sistemi olduğu için rampaya bile kolaylıkla park edebilirsiniz.

 

Kat Arabası İşleri Her Daim Kolaylaştırır

Temizlik kimyasalları koyabilmek için ayrı bir bölmesi olan hastane kat arabaları kullanıcılarına işleri kolaylaştırmaları için fırsat sunuyor. Temizlik aletlerini, temizlik malzemelerini ve kimyasalları koyabilmek için farklı bölmelere sahip olan kat arabaları ergonomik yapıya sahiptir. Kat arabaları temizlik personellerine hızlı ve kolay bir şekilde temizlik yapabilmelerini sağlıyor.

 

Paslanmayan Kat Arabası Modelleri

Kat arabaları su gördüğü zaman dahi hiçbir şekilde paslanma yapmaz. Bu sayede uzun ömürlü kullanım sağlar. Kat arabalarının içi de dışı da plastik olduğu için rahat kullanım sağlar. Kat arabaları genelde 4 adet raftan oluşur ve böylece bir temizlik düzeni oluşturabilirsiniz. Her iki tarafında da itme özelliği olduğu için kolay sürülebilir.

Kat arabalarının arka bölmesinde boyunca bir kova bulunmaktadır. Bu kovaya rahat bir şekilde çöp ya da çamaşır doldurabilirsiniz. Kat arabaları ile işinizi daha düzgün yapabilir ve çalışmış olduğunuz hastane temizliğini en iyi şekilde yapabilirsiniz.  Firmamız kat arabası modellerinde geniş seçenek sunuyor ve hizmet veriyor.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018