Kat Arabası Her Amaca Hizmet Eder

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Kat Arabası Her Amaca Hizmet Eder

Kat arabası, özellikle hizmet sektörü içerisinde kullanılan ve vazgeçilmez olarak tanımlanan bir araç olarak dikkat çekiyor. Birçok farklı özelliği olduğundan, değişik amaçlar için tercih edilebilir. Kesinlikle çok ağır olmaması, aynı anda birden fazla ürünü taşıyabilmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra ergonomik olması, kullanan kişiye birçok değişik avantaj sağlar.

Kat Arabası Modelleri Nelerdir?

Gelişen teknoloji ve değişen ihtiyaçlar çerçevesinde kat arabası modellerini de arttırmıştır. Bunları şöyle sıralayabiliriz;

  • Firmamızın satmış olduğu ve en çok ilgi gören modellerin arasında temizlik setine sahip olan arabalar vardır. Komplike bir üründür. Birden fazla bölmesi vardır. Tekerliklidir ve arkasına takılmış olan çöp kovası vardır. Diğer yerde ise kova ve yer temizleme aparatı bulunur. Ortası ise değişik kutular ve ürünlere ayrılmıştır.
  • Klasik kat arabaları ise odalara konulacak olan değişik amaçlara uygun ürünler için özel olarak tasarlanmıştır.
  • Hastaneler için daha özel bir dizayn dikkat çeker. Bu araçta bir çöp kovası yoktur. Çünkü tıbbi atıkları, gündelik olarak tanımlanan atıklarla hiçbir şekilde karışmaması gerekmekte. Buna dikkat edilmiştir.

Kat Arabalarının Özellikleri Nelerdir?

Kat arabası, artık metal ya da çelik gibi son derece ağır olan ürünler kullanılarak dizayn edilmiyor. Çünkü adı geçen maddeler hareket kabiliyetini kısıtlamakta. Bundan dolayı öne çıkan temel hammadde plastik. Ancak bunun çok dayanıklı olduğunu görmekteyiz. Her türlü kırılmaya karşı korumalı. Bu durum ürünün ömrünü de arttırmakta. Bunun yanı sıra su ve benzeri sıvılardan etkilenmemesi, bir diğer öne çıkan özelliği. Ayrıca tekerlekli olduğundan, çok büyük bir itme gücüne ihtiyaç duymadan hareket edebiliyor. Böylelikle katlar arasında kullanılması çok kolay bir hale gelmekte.

Kat Arabaları Nerelerde Kullanılır?

Kat arabası denildiği zaman akla hemen oteller gelmekte. Gerek küçük gerekse büyük işletmelerde, özellikle temizlik sırasında kullanılabilir. Birden çok bölmesi olması avantaj sağlamakta. Bunun yanı sıra yurtlar, hastaneler, rezidanslarda da tercih edilmesi gibi bir şans var. Firmamız, size en uygun ve birden fazla modele sahip olan ürünleriyle, bu konudaki ihtiyacınızı karşılıyor.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018