Kat Arabası

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Kat Arabası

Kat Arabası

Kat arabası sayesinde temizlik yaparken zamandan tasarruf edebilir, daha pratik ve kolay bir şekilde temizlik yapabilirsiniz. Edit Temizlik olarak, müşterilerimize en küçük temizlik malzemesinden en büyük makinaya kadar satış yapmaktayız. Temizlik ekipmanları temizlik yapan kişinin işini son derece kolaylaştırdığından yapılan işin kalitesini artırmaktadır. Edit Temizlik olarak kaliteye son derece önem verdiğimizden, müşterilerimizin hem kaliteli hizmet aldığından hem de kaliteli ürünler satın alarak kaliteli işler yaptıklarından emin olmak istiyoruz.

Edit Temizlik Kat Arabaların Özellikleri Nelerdir?

  • Tek torbalı ya da çift torbalı olmak üzere farklı torba sayıları olan çeşitlerimiz mevcuttur.
  • Kat arabalarına temizlik seti ilavesi yaptık. Böylece bütün temizlik malzemeleri bu bölmeye sığabilir.
  • Kat arabasında 5 litre hacmi olan 4 tane temizlik kovası mevcuttur. Bu kovalar mavi renk, sarı renk, yeşil renk ya da kırmızı renk olabilir. Bu tercih size kalmıştır.
  • Kat arabalarının gövdeleri güçlü malzemeler ile kaplıdır. Bu nedenle malzemelerimiz darbelere ya da düşmelere karşı ve dış etkenlere dayanıklıdır. Krom ile kaplı olan kat arabaları dayanıklı olduğu kadar da hafif ve hareket ettirmesi kolaydır.
  • Edit Temizli’ğin satmış olduğu farklı modellerdeki kat arabaları sayesinde, geniş alanlarda çok daha uzun süreler dahilinde temizlik yapmak mümkün olacaktır.
  • Diğer tüm ürünlerimiz gibi satmış olduğumuz kat arabaları bütçe dostudur. Uygun fiyatlı ürünlerin alışverişini sitemizden yapmanız mümkün.

Edit Temizlik Olarak Farkımız Ne?

Edit Temizlik müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti kendine vizyon edinmiş bir firmadır. Kaliteli hizmet almak isteyen insanlara yıllardır hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Hizmet verirken de fiyatlarımızı uygun tutarak, her kesimden insanın kaliteli hizmetten yararlanmasını istiyoruz. Satışını sunduğumuz makinalar çevreye duyarlı olduğundan ne üretimi yapılırken ne de kullanıcılar makinaları ve diğer temizlik ekipmanlarını kullanırken çevreye zarar vermiş oluyor. Çevreye zarar vermemesinin yanı sıra bu sayede kullanıcılar ekipmanların çalışması için gerekli olan suya, deterjana, elektriğe fazladan para ödemek zorunda kalmıyor. Her türlü temizlik makine ve ekipmanlarında olduğu gibi kat arabası deyince de akla Edit Temizlik gelir.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018