Karcher Yer Yıkama Makinası Seçimi

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Karcher Yer Yıkama Makinası Seçimi

Endüstriyel temizlik sektöründe profesyonel temizlik makineleri üreten Alman markası Karcher yer yıkama makinelerinde de kalitesini ön planda tutmaktadır. Karcher yer yıkama makineleri ev, ofis, restaurant, okul, hastane, belediyelerin sokak temizliğinde ve resmi kurumlar gibi birçok işletmede kullanılmaktadır. Karcher yer yıkama makinası seçimi yaparken kullanılacak alanın büyüklüğüne göre model seçimi yapılması, üründen alacağınız maksimum verim açısından önemlidir.

 

Karcher yer yıkama makinaları günlük zemin temizliklerine oldukça uygun makinelerdir. Hastane, diş klinikleri, ecza depoları gibi ultra hijyen gerektiren ve günlük olarak zeminlerinin temizlenmesi gereken alanlarda üstün temizlik performansına sahip Karcher yer yıkama makineleri tercih edilebilir. Karcher temizlik makinaları modelleri hakkında bilgi almak istiyorsanız bu yazımızı da inceleyebilirsiniz.

 

Küçük Ofisler İçin Karcher Yer Yıkama Makinası

Zemin temizleme makinelerinin en zor çalışabileceği alanların başında zeminin üzerinde mobilyaların olduğu alanlar gelmektedir.  Karcher BR 30/4 C, Karcher BD 30/4 C Bp küçük ofisler için Karcher yer yıkama makinası olarak tercih edilebilir.

 

Karcher BR 30/4 C

Karcher BR 30/4 C modeli Karcher markasının, dar alanlar için üretilmiş olan en küçük temizlik makinelerinden birisidir. Dik tasarımından dolayı elektrikli süpürgeler gibi yüksek manevra yeteneği bulunmaktadır. 20-200 m2 arasındaki alanların zemin temizlemesini kolaylıkla yapar. Kompakt ve hafif bir yapıda olması nedeniyle de evlerin zemin temizliğinde de kullanılabilir. Paspas gibi geleneksel temizlik aletlerine nazaran zemin temizliğinde 10 kat daha etkili temizlik yapar. 1500 devirde hareket eden fırçası ile zemin üzerindeki zorlu kirlerin çıkarılmasında oldukça etkilidir. 820 W’lık motor değerine rağmen ses yayılımı oldukça düşüktür. Sahip olduğu yumuşak emiş başlığı sayesinde ileri geri hareketi esnasında zemin üzerindeki suyu hızlıca emer.

 

Karcher BD 30/4 C Bp

Kompakt yapısı ile hızlı ve etkili yer yıkaması yapan Karcher BD 30/4 C Bp aküden aldığı güç ile 300 m2‘ye kadar zeminlerin temizliğini yapmaktadır. Yüksek kalitede alüminyumdan üretilmiş olan şasesi sayesinde yer yıkama işlemi sırasında gerçekleşen darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Ayarlanabilir sapı sayesinde girinti-çıkıntılı zeminlere kolayca girip çıkabilmektedir. Dar alanlar için uygun bir temizlik makinesi olan Karcher BD 30/4 C Bp modeli 20 kg olması sayesinde kolayca taşınabilmekte ve muhafaza edilebilmektedir.

 

Büyük Alanlar İçin Karcher Yer Yıkama Makinası

Binicili ve akülü zemin temizleme makineleri depo, sokak, kaldırım, hastane gibi büyük zeminli alanlar için tercih edilmelidir. Saatlik çalışma verimliliği açısından oldukça yüksek olan bu makineler sahip olduğu güçlü aküler sayesinde de uzun süreli kullanımlar için oldukça idealdir. Büyük alanlar için Karcher yer yıkama makinası olarak Karcher B 250 modeli tercih edilir.

 

Karcher B 250 Yer Yıkama Makinası

Karcher B 250 yer yıkama makinası saatlik 6000 m2 temizleme performansı ile büyük zemin alanına sahip işletmelerin tercih edecekleri en iyi yer yıkama makinesidir. 4600 W’lık  motoru ve zemin temizliğine uygun fırçaları ile günlük zemin temizliğinde büyük performans göstermektedir. Şasesinin güçlü alüminyumdan üretilmiş olması ve dış aksamının da darbelere karşı oldukça güçlü olmasıyla herhangi bir hasar alması oldukça zordur. Bir dolu ile 25.000 m2 alan temizliği mümkün olan Karcher B 250 yer yıkama makinesi güçlü vakum motoru sayesinde de temizlenen zemini hızlı bir şekilde kuru bırakır. 5 temizlik personelinin bir günde yapacağı işi Karcher B 250 zemin temizleme makinesi yarım günde gerçekleştirir. Size hem iş gücünden hem de zamandan tasarruf yapmanızı sağlayacak B 250 açık alanların temizliğinde de kullanılmaktadır.

 

Karcher Yer Yıkama Makina Fiyatları

En çok tercih edilen temizlik makinesi markası olan Karcher ürünleri yurtdışından ithal olarak geldikleri için döviz değişikliklerinde fiyatlarında değişiklik olmaktadır. Karcher yer yıkama makina fiyatları muadil markalara göre aynı düzeyde olsa da kalite ve performans açısından diğer markalardan çok daha üstündür. Karcher yer yıkama makina fiyatı hakkında bilgi almak için Karcher yetkili satıcısı olan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

Bizlere (0312) 394 75 00 sabit telefon, 0555 800 39 50 cep telefonu ve bilgi@edit.com.tr mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018