Karcher HDS 8/18-4 MX Profesyonel Sıcak Soğuk Yüksek Basınçlı Yıkama Makinası

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Karcher HDS 8/18-4 MX Profesyonel Sıcak Soğuk Yüksek Basınçlı Yıkama Makinası
3 fazlı sıcak-soğuk yüksek basınçlı temizleme makinesi olan HDS 8/18-4 MX, 20 m yüksek basınçlı hortum içeren bir hortum makarasına sahiptir. Bu makine 4 kutuplu elektrik motoru olan orta sınıf giriş modelidir. 180 bar basıncına sahip bu makinemiz, yüksek temizlik performansı için tasarlanmıştır.20 metre yüksek basınçlı hortum ile hortum makarası olan HDS 8/18-4 MX sıcak-soğuk yüksek basınçlı temizleme makinesi çevre ve hizmet dostu olması, kolay çalıştırılması, iyi temizlik performansı ve çalışma güvenliği ile etkileyicidir . Direksiyon silindiri, kauçuk lastikler, ergonomik itme tutamağı ile rahat taşıma sağlamaktadır . Turbo fanı ile eko verimli modu, temizleme deterjanının dozunu ayarlayan ünite, su sertlik ayarlaması için hizmet şalteri ve yüksek pompa verimliliği azami temizlik verimliliğini sağlamaktadır . Diğer özellikleri arasında patentli nozul teknolojisi ve belirli aksesuarlar yer almaktadır. EASY!Force yüksek basınçlı tabancası tutma gücünü sıfır düzeyine indirmek için yüksek basınçlı jetin itme kuvvetini kullanır ve EASY!Lock hızlı kilitleme sistemi vida bağlantılarına göre beş kat daha hızlı bir sistem sunmaktadır. Diğer ekipman özellikleri arasında egzoz takibi, sistem bakım adaptasyonu, 3 pistonlu eksen pompası ve ısıya dayanıklı baca açma paneli yer almaktadır . Makinenin ayrıca üstün bir şasesi bulunmaktadır. Tüm hizmetle ilgili bileşenlere kolay erişim sağlanmaktadır.
Verimlilik
 
eco!efficiency modunda makine en ekonomik çalışma sıcaklığı olan 60° seviyesinde çalışır. Brülör döngüleri tam yük operasyonla karşılaştırıldığında yakıt tüketimini %20 oranında azaltmak üzere optimize edilmiştir.
 
Çalışma güvenliği
 
Geniş, ince gözenekli su filtresi yüksek basınç pompasını kir partiküllerine karşı korur. Entegre egzoz gazı termostatı, egzoz gazı sıcaklığı 300 dereceyi açtığında motoru otomatik olarak kapatır Yumuşak Sönümleme Sistemi (SDS) yüksek basınç sistemi üzerindeki titreşimi ve basıncı azaltır.
 
Muhafaza
 
20m basınç hortumu ile entegre hortum makarası. Büyük çalışma alanı ve zahmetsiz istifleme için. Örneğin temizleme malzemeleri, eldivenler veya araçlar için geniş depolama bölümü
 
Teknik veriler
 
Güncel tip (Ph/V/Hz) 3 / 400 / 50
Su debisi (l/saat) 400 - 800
Çalışma basıncı (bar/MPa) 30 - 180 / 3 - 18
Azami sıcaklık (°C) 80 - 155
Motor gücü (kW) 5,5
Fuel oil tüketimi (kg/saat) 5,3
Elektrik kablosu (m) 5
Yakıt tankı (l) 25
Ağırlık (kg) 164,9
Boyutlar (U x G x Y) (mm) 1330 x 750 x 1060
 
Ekipman
 
Püskürtme tabancası, EASY!Force Advanced
Yüksek basınç hortumu, 20 m
Püskürtme namlusu, 1050 mm
Detay başlığı
Entegre yüksek basınç hortumu
Deterjan tankı, kireç önleyici ve yakıt tankları dışarıdan doldurulabilir
İkaz lambalı kumanda panosu
Basınç şalteri kontrolü
Kutup değiştirmeli fiş (trifaze)
Elektronik uyarı göstergesi
2 deterjan tankı
Susuz çalışma koruması
 
UYGULAMA ALANLARI
 
Araç temizleme
Ekipman ve makine temizliği
Atölye temizliği
Servis atölye temizliği
Cephe temizliği
Yüzme havuzu temizliği
Temizlik üretim sistemleri
Üretim tesislerinin temizlik
Spor tesislerinin temizliği

 

 Kaercher HDS 8/18-4 MX Profesyonel Sıcak Soğuk Yüksek Basınçlı Yıkama Makinası
5 165
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018