Kağıt Ve Sabun Dispanserleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Kağıt Ve Sabun Dispanserleri

Kağıt Ve Sabun Dispanserleri

Dispanser, ürünlerin en hijyen şekilde saklanması ve pratik bir şekilde kullanılması açısından avantajlı ürünler arasındadır. Özellikle hastane, okul, alışveriş merkezi gibi büyük alanlarda kullanılan kağıt ve sabun dispanserleri son dönemde talep görmeye başlamıştır. Modelleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlerin detaylı araştırma yapmaları gerekir. Bütçelere uygun birbirinden farklı alternatiflerini bulmak mümkündür.

Toplu Mekanlarda Kullanım İçin Uygun

Toplu mekanlarda kullanıma uygun olan kağıt ve sabun dispanserleri son derece dayanıklıdır. Uzun süre kullanılsa bile herhangi bir deformasyon yaşanmaz. Aynı zamanda monte etme açısından da pratik oldukları için farklı yerlerine dekorasyonuna uygundur.

  • Sabun dispanserleri içerisinde sıvı ya da köpük temizleme ürünleri eklenebilir.
  • Diğer klasik seçeneklere göre dispanserler daha hijyen olmaları nedeniyle tercih edilir.
  • Bütçelere uygun farklı seçeneklerini bulmak mümkün olduğundan dolayı seçenekler değerlendirilebilir.
  • Sıvı sabun üreticileri tarafından bu tür cihazlar daha pratik olarak gösterilir.
  • Çelik, plastik, mika gibi birbirinden farklı model seçenekleri vardır.

Toptan ve perakende satış yapan firmamız tarafından sipariş verilmesi durumunda kısa süre içerisinde adrese teslim edilir.

Hijyen Açısından Daha Avantajlı

Sabun imalatı yapan firmalar  daha temiz olması nedeniyle bu tür ürünlerin teşvik edilmesine zemin hazırlamaktadırlar. Hijyen açısından önemli olan sabun dışında aynı zamanda kağıtlar içinde kullanılır. Yatay ve dikey boyutlarda hazırlanan dispanserlerin birbirinden farklı model seçenekleri vardır. Profesyonel çalışanlarımız, ürünler konusunda müşterilerimizi detaylı olarak bilgilendirir.

  • Ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenlerin www.edit.com.tr sayfamızı ziyaret etmeleri faydalarına olacaktır.
  • Toptan ya da perakende alım seçenekleri olan ürünler ile ilgili bir problem yaşanması durumunda kısa süre içerisinde destek verilir.
  • Modelleri herkesin beğenisine hitap ettiğinden dolayı sipariş vermek son derece kolaydır.
  • Alınan parçalar Türkiye’nin birbirinden farklı noktalarına en kısa sürede teslim edilir.

Dispanserlerin iç kısmı dayanıklı olduğundan dolayı darbelere karşı dayanıklıdır. Firmamız çalışanları tüm özellikleri konusunda müşterilerimizin bilgilenmesine yardımcı olur. Aynı zamanda ürünler ile ilgili görsellerde internet sayfamızda mevcuttur.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018