Hastane Arabalarında Olması Gereken Özellikler

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Hastane Arabalarında Olması Gereken Özellikler

Hastane Arabalarında Olması Gereken Özellikler

Hastane arabaları günümüzün en profesyonel hizmet ağı olan temizlik personeline hitap edebilecek bir üründür. Profesyonel yapısıyla kullanıcıya tamamen kolaylık sağlamaktadır. Hastanelerde ve pek çok sağlık kuruluşunda tıbbi atıkların toplanması, taşınması konusunda destekleyici bir ürün olan hastane arabası son derece pratik bir kullanıma sahiptir. Kolayca hareket ettirilen kat arabası, fren desteği sayesinde çarpmalara karşı dayanıklı olan bu ürün en çok eğik düzlemlerde sabitlenme özelliğiyle tercih edilmektedir. 

 

Kullanımı Kolay Hastane Araba Çeşitleri

Ergonomik yapısı ile fazla yer kaplamayan işlerin kolaylıkla halledilmesi için üzerinde raf ve dolap desteği olan hastane arabalarının üretimini yapan firmamız, kalite olarak ürünlerinin her zaman arkasındadır. 2 tane bölmesi olan çamaşır toplama kapasitesi 60x60 olan araba uluslararası standartlara uygun pek çok özelliğiyle konforlu hizmet vermenize imkân tanımaktadır. Endüstriyel ekipmanlardan yedek parça teminine kadar anında ulaşabileceğiniz firmamız özellikle hastanelerde karşılaşılan temizlik malzemeleri arızalarında yedek parçalarıyla bu ürünü üretip beğeninize sunmaktadır.

 

Genel Olarak Hastane Arabalarına Bakıldığında Gördüklerimiz

 Genel olarak bakıldığında iç ve dış mekânlarda kullanıma uygun bir yapıya sahip olan hastane arabaları firmamızın yıllardır bünyesinde hizmet veren deneyimli ekibimiz tarafından üretilmektedir. Ürünün hammaddesi ısıya dayanıklı poli propilen malzemesinden yardım alınarak yapılmıştır.6 mm gövde kalınlığına sahip ürün 50, 60, 120 cm aralığında değişen ölçülere sahiptir. 200 kg taşıma kapasitesi, çöp bölme hazneleri ve atıkların sınıflandırılmasına yönelik hazırlanan renkte kapak seçenekleriyle kullanıcıya rahatlık sağlamaktadır. Aynı zamanda labomat ve daha pek çok yedek parça desteği ile temizlik personelinin karşılaşabileceği sorunları hızlıca ortadan kaldırmasına destek olmaktadır.

 

 Güvenli Alışveriş İçin Firmamızı Tercih Edin

Ankara’da faaliyetlerini sürdüren firmamız neredeyse 20 yıllık tecrübeye sahiptir. Yine endüstriyel temizlik makinaları, temizlik ürünleri, kimyasal ürünleriyle ihtiyaçlarınıza cevap veren firmamız, yedek parça ihtiyacınıza da cevap vermektedir. Firmamız teknik anlamda kullanım kolaylığı olan birbirinden farklı ürünün imalatını yapıp, ihtiyacınıza göre satın alabilme kolaylığı sağlamaktadır. Bizi takip ederek istediğiniz ekipmana kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018