Hastane Arabaları

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Hastane Arabaları

Hastane Arabaları

Hastane arabaları firmamızda satışı gerçekleştirilen zemin temizleme araçları olup uygun fiyat ve kredi kartına taksit imkanı ile satılmaktadır. Toptan ve perakende satışını Ankara’daki firmamızda yaptığımız hastane arabaları birçok müşteri tarafından da tercih edilmektedir. Labomat hastane arabaları başta olmak üzere birçok temizlik aracı firmamızda yer almaktadır. Şoförlü hastane araçları olduğu gibi kol yardımı ile itilebilen hastane arabalarının da firmamızda toptan satışı yapılmaktadır. Ayrıca tekerli ve sadece tıbbi malzemeler için kullanılabilen hastane araçları da firmamızda mevcuttur.

Hastane Araçlarının Kullanımı

Hastane araçları Edit Temizlik firmamızda perakende bir şekilde satılmaktadır. Satışı yapılan araçlar temelde iki farklı kategoriye ayrılmaktadır. Bu kategorilerden ilki şoförlü ve binmeli hastane temizlik araçlarıdır. Diğer kategori ise itmeli hastane araçlarıdır. Hastane temizliği sebebi ile satışı yapılan bu araçlardan genel olarak şoförlü temizlik araçları tercih edilmektedir. Şoförlü hastane araçlarının kullanım özellikleri de modellerine göre farklılık göstermektedir. İttirilebilir araçlar ise temizlik araçları olmayıp içerisinde tıbbi malzemelerin taşındığı servis araçlarıdır. Bu araçların tekerleklerinde frenler bulunmaktadır ve bu sayede ani hareketlere karşı kolaylıkla önlem alınabilmektedir.

Hastane Arabalarının Özelikleri

Hastane arabalarının modellerine bağlı olarak birçok özellikleri bulunmaktadır. Bu araçlar sadece hastaneler için değil aynı zamanda birçok farklı alanda da tercih edilebilmektedir. Otel, alışveriş merkezi, okul, eğlence mekanları tarafından da bu şoförlü temizlik araçları kullanılabilmektedir. Ancak genel olarak tıbbi malzeme taşımak için üretildikleri için diğer sektörlerdeki kullanım amaçları ve alanları kısıtlanabilmektedir. Edit Temizlik firması olarak hastane araçlarının temel özelliklerini şu şekilde açıklamamız mümkündür;

  • Suya karşı dayanıklıdır.
  • Tekerleklerinde fren sistemi bulunmakta olup bu frenler manuel’dir.
  • Plastik malzemeden üretilmektedir bu sebep ile kırılma ve çatlama görülmez.
  • Oldukça dayanıklı plastiklerden yapılmaktadır.
  • Ergonomiktir.
  • Bölmeleri kolaylıkla temizlenebilmektedir.
  • Kapaklar çıkarılarak yıkanabilmektedir.
  • Çarpmalara karşı hassas tepki vermektedir ve alınabilecek zararlar en aza indirgenmiştir.
  • Tek bölmeli olabilecekleri gibi ikili, üçlü, dörtlü ve beşli bölmelerden oluşan hastane araçları da bulunmaktadır.
  • Sadece iç mekan için değil aynı zamanda dış mekanlarda da kullanılabilmektedir.

Hastane arabaları hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018