Halı Yıkama Makine Nasıl Çalışır ve Özellikleri Nasıl Olmalı

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Halı Yıkama Makine Nasıl Çalışır ve Özellikleri Nasıl Olmalı

Halı Yıkama Makine Nasıl Çalışır Ve Özellikleri Nasıl Olmalı?

Halı yıkama makinamız sayesinde güzel bir çalışma imkânı sunar. Basit bir mantığa bağlı olarak çalışmasını gerçekleştirmektedir. Bulunan düğmesi sayesinde makinemiz çalışmaya başlar. Yapılması gereken tek nokta temizlenecek olan alanın üzerinde makinamızın kullanılmasıdır. Ürün halıya zarar vermeyecek bir sistem üzerinde çalışmasını gerçekleştirir. Derinlemesine bir temizlik sağlar. Makine için kullanılacağı ürünlerin yerleştirilmesi ve sonrasında halı sıkma makinası çalıştırılması gerekir.

 

Halı Yıkama Makinasının Özellikleri Nasıl Olmalı?

Halı yıkama meçi paslanmayacak şekilde tasarlanmış olmalıdır. Gövde malzemesinin garantili aynı zamanda paslanmayacak şekilde olmalıdır. Güzel bir yıkama elde etmek için yıkama kapasitesine uygun fırça sayısına sahip olmalıdır. Kontrol panelinin halı yıkama makinasının üzerinde yer almalıdır. Makinanın durulama sisteminin yeterli bir düzeyde olmalıdır. Ürünün aynı zaman da halı altını yıkama özelliğine de sahip olmalıdır. Makinanın otomatik olarak deterjan ve su verilme özelliği bulunmalıdır. Bu nedenle de makinalarımızda bu durumları göz önünde bulundurarak üretim gerçekleştiriyoruz.  

 

Kesinlikle Olması Gereken Özellikler Nelerdir?

Halı yıkama makinasında halı sıkma makinası yedek parça bulma durumun kolay olması en önemli özelliğidir. Bir sorun yaşanması durumunda sorunun ne olduğunun anlaşılabilmesi için dijital kontrol paneline sahip olmalıdır. Konveyör bandın tek parça olması ve bu sayede su ve deterjanı aradan akıtmamalıdır. Makinanın gereksiz büyük olup fazla yer kaplamamalıdır. Çünkü makinanın büyüklüğü değiş işlevi önemlidir. Atık suları biriktireceği su gider havuzu bulunmalıdır. Bu sayede etrafı ıslatma durumu da olmaz. Bu nedenle de bu durum oldukça önemlidir.

 

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

Makinanın paslanmaz çelik yapısı olmalıdır. Halı yıkama makinasının yedek parçasının kolay bulunur olmalıdır. Bu sayede bir sorun yaşandığı zaman parçalarının değiştirilmesi daha kolay olur. Makinanın tek bir programı değil her türe uygun programı bulunmalıdır. Makinanın fırça sayısının ve işlevinin kullanılacak olan alana uygun olması ve aynı zaman da yeterli olması gerekir. Makinanın alındıktan sonraki işlevlerinin de en üst seviyede olması da önemlidir. Bizim makinalarımız sizlere en iyi hizmeti sunmak için üretiliyor.

 

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018