Halı Yıkama Makinası İmalatı

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Halı Yıkama Makinası İmalatı

Halı Yıkama Makinası İmalatı Ankara

Günümüzde halı yıkama makinası imalatı, halı yıkama fabrikaları ile birlikte büyük bir artış gösterdi. Halı yıkama makinası imalatı dendiğinde akla ilk gelen isim de her zaman Edit Temizlik oldu. Edit Temizlik halı yıkama makinalarının kalitesi ile bilinen bir firmadır. Her makine kendi imalatıdır, kendi güvenilir ellerinden çıkmıştır. Her biri özenle imal edilmiştir. Halı yıkama fabrikalarında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

Türkiye’nin Her Yerine Kurulum İmkanı!

Halı yıkama makinelerinin kurulumu da ayrı bir özen, uzmanlık alanı gerektirir. Edit Temizlik gerçekleştirdiği halı yıkama makinası imalatı ürünlerini kendi profesyonel elleri ile kurar. Tüm Türkiye’ye kurulum hizmeti verir. Bu da firmanın başarısın en büyük yapı taşlarından bir tanesidir.

Kaliteli Galvaniz Gövde!

Halı yıkama makinası imalatı konusunda dayanıklılık önemli bir kalite belirleyicisidir. Makinenin iç aksamları kadar gövdesi de dayanıklı bir malzemeden üretilmiş olmalıdır. Çünkü herhangi bir darbeyi veya başka bir unsuru ilk olarak makinenin gövdesi karşılayacaktır. Edit Temizliğin tam otomatik makinelerinin gövdeleri dayanıklı galvaniz malzemesinden üretilmiştir. Oksitlenme yapmaz, endüstriyel makinalarda kullanım için oldukça uygundur.

Halı Sıkma Makinesi ile İşleriniz Artık Çok Daha Kolay!

Halı sıkma makineleri bir halı yıkama işletmesinin olmazsa olmazları arasındadır. Yıkama işlemi sonrası kaliteli bir kurutma oldukça önemlidir. Halı iyi kurutulmadığı takdirde koku gibi kötü durumlarla bizi karşı karşıya bırakabilir. Sererek kurutma işlemi ayrı bir zaman demektir. Bu açıdan kurutma makinesi şarttır.

Edit Temizliğin kurutma halı kurutma makineleri tekerleklidir, istediğiniz yere kolaylıkla taşınabilir. Elektrik gücü ile çalışır, içerisinde bir adet güçlü motoru bulunur. Halı yıkama sanayiinde kullanılmak için biçilmiş bir kaftandır. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür, sizi yarı yolda bırakmaz. Ağırlığı 430 kg’dır. Edit Temizliği diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerden birisi de size özel halı kurutma makinesi imal edebilmesidir. İstenilen ölçülere özel imalatlar Edit Temizlik Firması farkı ile sizlerle buluşur. Hem omuzlarınızdan iş yükünü alır hem de mükemmel kurutma sağlar. Sizi diğer firmalardan kaliteniz ile ön plana çıkarmayı başarır.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018