Halı Yıkama Makina Parçaları

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Halı Yıkama Makina Parçaları

Halı Yıkama Makina Parçaları Edit Makina

Halı yıkama sektörü ayrı bir özen gerektiren bir alandır. Üst düzey hijyen kuralları ile yapılmalıdır. Üst düzey hijyenin geçtiği en önemli yol da şüphesiz ki kaliteli bir halı yıkama makinasıdır. Kaliteli bir halı yıkama makinası size kusursuz bir temizlik sağlayacaktır, memnun müşteriler beraberinde yeni müşterileri de getirecektir. Edit Temizlik 20 yıldan beri alanının en iyisidir. Halı yıkama makinalarının yanı sıra halı yıkama makina parçaları satışı da yapar.

Polisaj ve Fırçalama Makinası

Polisaj ve Fırçalama Makinası temizlik sektöründe oldukça iş kolaylaştıran bir parçadır. Kullanım alanları halı ve koltuklarda çoğunluk gösterir. Her yere taşınabilir olması büyük bir avantajdır. Pek çok halı yıkama fabrikası evlere koltuk yıkama hizmeti de verir. Bu açıdan bakıldığında bu tür temizlikle için vazgeçilmez bir parçadır. Mükemmel sonuçlar elde etmek mümkündür. Edit Temizlik farkı ile bu makinaya uygun fiyatlar ile ulaşmak mümkündür. En kaliteli halı yıkama makina parçaları da yine Edit Temizlik Firması’nda mevcuttur.

Edit Temizliğin Halı Sıkma Makinesini Denediniz mi?

Halı sıkma makinesi halı yıkama işletmelerinde işleri büyük ölçüde kolaylaştırır. Edit Temizliğin sunduğu körüklü halı sıkma makinesi ise hem iş kolaylaştırıcı hem de uygun fiyatlıdır. Gövdesi sağlam çelik malzemeden üretilmiştir, darbelere dayanıklıdır. Oksitlenme, paslanma yapmayacak tamburu vardır. Bu sayede kaliteli bir sıkma işlemi sağlar. Uzun yıllar başınızı ağrıtmadan kullanabileceğiniz, size zaman kazandıracak bir makinadır.

Halı Silkeleme Makinesi ile Artık Her şey Çok Daha Kolay!

Edit Temizlik halı silkeleme makinası ile de kalitenin altına imzasını atar. Tozlu halılar için vazgeçilmez bir halı yıkama makina parçaları arasındadır. Yıkama öncesi tozları arındırır. Daha sağlıklı bir yıkama sağlar, derinlemesine temizliğin en önemli adımıdır. Kaliteli ve sağlam malzemeden imal edilmiştir. 6 metrekare halılar için, 9 metrekare halılar için ve 12 metrekare halılar için uygundur. Zaten evlerde de genellikle bu ölçülerde halılar kullanılır. Halı yıkama fabrikalarına gelen halılar da genellikle bu ölçülerdedir. Silkeleme makinasının yanı sıra temizlik sektörü ile ilgili daha pek çok makinaya Edit Temizlik ile ulaşmak mümkündür.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018