Halı Temizliğinde Halı Silkeleme Makinasının Önemi

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Halı Temizliğinde Halı Silkeleme Makinasının Önemi

Halı Temizliğinde Halı Silkeleme Makinesinin Önemi

Halılar evlerimizin olmazsa olmaz eşyaları arasında yer alır. Günlerce serildiği yerde kaldığı ve üzerinde gezinildiği için evdeki tüm tozu kiri üstünde toplar. Bu sebeple daha sağlıklı kullanımlar için düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Temizlenme aralığı 6 aydan başlayan halılar uzmanlar tarafından kullanım durumuna göre 1 sene sonra da yıkanmasında sakınca görmüyorlar. Halı yıkamanın başlı başına bir uğraş olduğu düşünülürse yine halının dokuma çeşidinden kullanılan ipine kadar yıkamada veya temizlemede ayrı bir uğraşa sebebiyet vereceği anlaşılıyor. Bu kapsamda yapılacak ilk iş halının satın alındığı yerin uygulanması gereken talimatlarına hâkim olmak gerekiyor. Bizler 20 yıllık tecrübemizle halı temizliği konusunda hizmet veren firmanıza yıkamada önemli olan endüstriyel temizlik makineleri, çeşitli kimyasallar, temizleme malzemeleri ve halı sıkma makinası gibi malzemeler temin ederek her zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz.

 

Halı Yıkamadan Önce Silkeleme Makinesi Mutlaka Kullanılmalı mıdır?

Halıların temiz olmasından ziyade uzun ömürlü bir kullanıma uygun olması için belli aralıklarla yıkanması gerekiyor. Ancak uygulama sırasının ne şekilde ilerleyeceği ve ne tür makineler kullanılacağı hakkında da bilgi sahibi olunması gerekiyor. Bizler firma olarak sizleri bu meşakkatli süreçte yalnız bırakmayıp, zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmenizi istiyoruz. Bu durumda ekibimiz, halıların tamamen hijyen ortamlarda ve kaliteli makinelerden destek alabilmeniz konusunda makine temini yapıyoruz. Sadece birkaç saatte süpürme, silkeleme, silme, yıkama sıkma ve kurutma işlemini yapabileceğiniz endüstriyel ekipmanlarımız ilaveten otomatik halı yıkama makinası temininde toptan ve perakende satış yaparak sizlere destek oluyoruz.

 

Halı Silkeleme Makinesi Özellikleri

 Halı silkeleme konusunun üzerinde önemle duran firmamız, yıkamaya geçmeden önce halı üzerinde günlerce biriken tozu silkeleme makinelerimizle derinlemesine arındırarak daha sağlıklı sonuçlara ulaşmanız için motor gücü 4 kw silkeleme makinelerimizi hizmetinize sunuyoruz. Tamamen tozdan arındırılan halıların yıkamasına geçerek daha parlak daha canlı renklere kavuşmuş bir halı elde etmek istiyorsanız mutlaka firmamıza ulaşmalısınız. Yıkama esnasında muslukta bir problem yaşamamak için halı yıkama meçi ve diğer yedek parçalarının dışında endüstriyel ürün guruplarımızla ihtiyacınız olan makinenin temini için 20 yılık iş ahlakımızın arkasında olmaya devam ediyoruz.

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018