Halı Kurutma Makinası

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Halı Kurutma Makinası

Halı Kurutma Makinası

Halı kurutma makinası yıkanmış olan halıların hızlıca kurumasını sağlar. Normal şartlarda halıların doğal yoldan kuruması oldukça zor bir işlemdir. Fakat halı yıkama makinası halılara hiçbir zarar vermeden kolay bir şekilde kurumasına yardımcı olur. Her halı yıkama firmasında bulunan bir makine olan halı kurutma makinası hem müşteriye hem de işverene büyük kolaylık sağlar.

Halı kurutma makinası sayesinde çok geniş alanlara ihtiyaç duyulmaksızın halılar kısa sürede kurumaktadır. Özellikle yağışlı ve soğuk havalarda daha çok işe yarayan halı kurutma makinaları sayesinde halı yıkama firmaları yaz kış demeden yoğun bir şekilde çalışabilmektedir.

 

Halı Kurutma Makinası ile Kolay İşlem

Halı sıkma makinası ile aynı özelliklere sahip olan halı kurutma makinası, dolap görünümünde olup kısa sürede halıları kupkuru hale getirir. Halı yıkama boyutları halı kurutma odasının genişliğine göre değişmektedir. Halı yıkama odası geniş ise halı kurutma makinesi aksiel adı verilen modelde olur fakat halı kurutma odası küçükse halı kurutma makinası da daha küçük ebatlarda olur.

Halı kurutma makinasında yıkanan halılar 8 saat ile 12 saat arasında kurutulmaktadır. Normal şartlarda bir halının kuruması günler sürerken halı kurutma makinasında halı yarım gün içerisinde kurumaktadır. Halı kurutma makinalarının avantajlı yanı ise halı kurutma işlemi bittikten sonra makine otomatik olarak kendini kapatır.

 

Halı Kurutma Makinaları Gerekli Korumalara Sahip

Halı yıkama meçi sayesinde halılar kolaylıkla yerinde yıkanabiliyor ve halı kurutma makinası sayesinde de halılar kolay yoldan kurutuluyor. Halı kurutma makinaları yüksek basınca karşı kendisini koruma altına almaktadır. Aynı zamanda halı kurutma makinalarında gerekli termik koruma da mevcuttur.

 

Uzun Süre Kullanılabilir Halı Yıkama Makineleri

Mevcut olan korumalar sayesinde halı kurutma makinaları uzun süre kullanılır ve halı kurutma makinaları sayesinde yıkanan halılar daha uzun ömürlü olmaktadır. Bu sayede hem müşteri memnuniyeti sağlanmakta, hem her mevsim hizmet verilebilmekte hem de tüm bu avantajlar sayesinde halı yıkama firmaları daha çok para kazanmaktadırlar.

Halı kurutma makinelerimiz sayesinde kısa sürede kuruyan halılar ve daha çok kazanan firmalar mevcut hale gelmiştir. Siz de bizden hizmet alabilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018